Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tudtok tippeket hogyan ne...

Tudtok tippeket hogyan ne legyen terhes?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátom most készül elveszteni a szüzeségét nem vagyunk mág 18-ak ki adják nekünk az óvszert ? Ha önkiszolgáló pénztárnál veszem akkor nem lesz gond ugye ? + azt Hallodtam higy azert szakadnakki a gumik mert nem elég nedves a csaj,ez igaz ? Tudtok praktikákat ? Tippeket hogy hogyan vigyázzak higy ne legyen terhes ?

2014. jún. 17. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Anál,Orál...
2014. jún. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, én nem dugnék úgy, hogy nem vagyok tisztában a dolgokkal. Hadd pótoljam a hiányosságaitokat.


Síkosítót, óvszert bárkinek bárhol kiadnak. Legyen az Tesco, DM, Rossmann, stb.


Az óvszer pedig igen, kiszakad, ha nem vagy elég nedves, de jobban fog neked fájni. Szóval előjátékra szánjatok sok időt. Én a pasi helyében forró fürdővel indítanék, majd bekötném a szemed és babaolajjal alaposan végigmasszíroználak, aztán a többi úgyis jönne magától.


Lehet, nem hülyéskedni kellene biosz és szexuális felvilágosítás órán.

2014. jún. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Melyen katolikus iskolába jártam nekünk nem volt felvilágosító óránk. A barátnőmnek volt De náluk is csak annyi higy húúuuuuuuuuuzzz gumit .
2014. jún. 17. 09:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok, de magadtól miért nem tájékozódsz? Egyáltalán hogyan akarsz bmit is kezdeni a csajjal, ha alap dolgokkal nem vagy tisztában? Szegény...


Óvszert tuti kapsz - ha nem adnak, közöld velük, hogy az NEM szexuális segédeszköz, hanem fogamzásgátló -, síkosítót már nem biztos, mert az szex. segédeszköz, azt pedig 18 éven felül.

2014. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is óvszer/síkosító vásárlás: két módszer van:

bemész a rossmannba, vagy dm-be vagy akár a tescóba. veszel egy csomó mindent (wc papír, kézmosó, vegeta, elem...) és mellékesen odarakod a gumit és a síkosítót, majd fapofával lehúzatod a kártyád. Hidd el, senki nem nézi, hogy mit vettél.

Vagy kérhetsz gyógyszertárban is mindkettőt, általában nem fognak kizavarni, nekik is a forgalom növelése a cél.

Amúgy olvass: [link]

2014. jún. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!