Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen korulmenyes volt egy...

Milyen korulmenyes volt egy lany szuzesseget elvenni, adodtak gondok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 15:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát voltak problémák, de a mai eszemmel már egészen másként csinálnám és kiküszöbölném ezeket, mert ma már belátom, hogy csupán azért voltak gondok, mert még én is marha kezdő voltam :DDD
2010. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
És mit tennél máshogy?
2010. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A szüzesség elvételénél, gumit kell húzni, mert az éles punci fogak megsérthetik az érzékeny makkodat behatoláskor.

Továbbá a puncimanók amikor már behatoltál, lándzsákkal szurkálják a makkod, hogy neked is fájjon, de ha gumi van rajtad, akkor az megvéd az esetleges fájdalmaktól!!!

Amúgy más gond nem adódhat, legfeljebb megkér a barátnőd, hogy hagyd abba, mert fáj neki, ilyenkor azonnal le kell állni, és nem erőltetni tovább a dolgot, majd ha úgy érzi, hogy felkészült rá, akkor úgyis szól és folytathatod a manővert!!!

2010. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem volt egyszerű, át kellett hívnom a szomszéd srácot, hogy segítsen lefogni a lányt, mert annyira tiltakozott.
2010. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsonak! Ez most komoly vagy csak szivatsz?
2010. jan. 3. 15:58
 6/11 anonim ***** válasza:
utso : :DD
2010. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nálam voltak apró gondok. nagggyon nehezen ment be a lánynak, és fájt neki! nagyon szerettem, és ez mindig "lelohasztott" (hogy szenved), emiatt több alkalommal próbálkoztunk, mire sikerült.

de végül sikerült. ;)

f

2010. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

:D

vannak érdekes sztorik! most én is ilyesmi cipőben vagyok, a mostani barátnőm szűz, és kicsit parában vagyok hogy mit hogy mert kb 4éve nem csináltam ilyet, de a lényeg az óvatosság és a gumi! 21F

2010. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk voltak:S túl szűk voltam izgultam nagyon fájt és elment a kedvem a dologtól
2010. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, de ott a csaj még szemét is volt ráadásul, pedig nagyon szerettük egymást.

Irtóra be volt nedvesedve meg minden, de mégis túl szűk volt, meg nagyon fájt neki, aztán kb egy perc finom próbálkozás után azt mondta h hagyjam abba. És akkor utána ő marhára élvezte, hogy ujjazom, de velem meg nem is foglalkozott. Azonkívül irtóra vérzett, szal...

Úgyhogy végülis úgy váltunk el, hogy a tököm majd leszakadt, de őt ez a legkisebb mértékben sem zavarta.

(akkor volt a csaj meg én is 19)

21f

2010. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!