Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Teljesen szétestem segítség (? )

Teljesen szétestem segítség (? )

Figyelt kérdés
Nár lassan egy éve és 7 honapja hogy nincs szex az életemben és már teljesen ki vagyok tőle lelkileg és testileg is. A mostani barátnőmmel már 7 honapja vagyok együtt olyan idős mint én és egyszerüen nem érdekli a dolog (szűz) tegnap mondta hogy kiván engem és ez nagyon felkeltette az érdeklődésem és egyből elterelte a szot valami másra meg azt mondta hogy őt nem érdekli különösebben ez a dolog meg az sem hogy mikor történik meg azé még is csak neki lesz az első én sajnos tettem egy olyan igéretet hogy ilyen téren addig nem közelítek hozzá addig ameddig nem mondja hogy "most szeretné"
2014. jún. 19. 09:27
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
szegjem meg az igéretem vagy inkább szenvedjek tovább csendben és várjam a csodát
2014. jún. 19. 09:28
 2/42 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Ott a probléma, hogy ezt nem neki mondod el, hanem ide írod le.. meg kell neki mondani. Tök normális hogy egy férfinak igényei vannak, persze nem erőltetni kell csak közölni vele. Még az is lehet, hogy ő túl szégyenlős hogy kezdeményezzen.
2014. jún. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:

Nem közelítesz hozzá emiatt?Man are you okay?

Másrészről nincs rá felkészülve és ezt neked el kell fogadnod és tiszteletben tartanod,meg uralkodnod magadon.Van aki 20-30 évesen nem szexelt,ahoz képest a te 1év 7 hónapod semmi.Ha szereted kitartasz mellette,ha nem akkor egy szemét vagy.

2014. jún. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
18 tegnap is megemlítettem neki és elterelte a szót más fele
2014. jún. 19. 09:33
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerientem azért nem érdekli, mert nem ismeri a dolgot. Egyszer mikor smároltok, próbáld meg felizgatni, és próbáljatok pettingelni. De csak óvatosan! És lehet tetszeni fog neki.
2014. jún. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
de ugy van hogy valamelyikünk mindig felhozza a szexet mint témát
2014. jún. 19. 09:35
 8/42 A kérdező kommentje:
már magátol a petting szótl ki akadt mikor megemlítettem neki
2014. jún. 19. 09:36
 9/42 anonim ***** válasza:
Akkor érthető, hogy még csak most kezd el azon gondolkodni, hogy milyen is lenne a szex. Ne siettesd, mint ahogy már más is mondta, próbáld meg felizgatni, aztán először jó lesz csak a petting is.
2014. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
tegnap ő hozta szoba és látszott is rajtam hogy érdekel akkor meg elterelte a szót más fele
2014. jún. 19. 09:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!