Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mentálisan teljesen szétestem,...

Mentálisan teljesen szétestem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Semmi önbizalmam nincs az élethez, már örülnék a halálnak, nem érdekel mi vár rám, semmi optimizmusra nincs okom, egyszerűen semmi nem tetszik ebben az életben.


Érzelmem sincs semmi, az ember el se tudja dönteni h épp boldog vagyok, vagy nagyon szarul érzem magam. De én magam sem...


Állandóan történik velem valami rossz, ráadásul félelmeim is vannak tonnányi mennyiségben, és igazából félek az élettől, de a haláltól is.


Teljesen elhagytam magam és a korábban nagy dumagépből egy szűkszavú semmitmondó senki lettem.


Nem kellek senkinek és semminek sehol. Úgy érzem senkinek sem hiányoznék (ha nem volnék), vagy ha mégis, akkor sem én lennék az 1. a "listában".



2013. szept. 27. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
egy cipőben járunk
2013. szept. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
korod, nemed?
2013. szept. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérj szakértői segítséget egy pszichológustól, ő biztosan tud segíteni, hiszen ez a szakterülete :)
2013. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!