Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 evesen szuz vagyok. Hol...

17 evesen szuz vagyok. Hol lehetne talalni lanyt barmifele kapcsolatra? 17

Figyelt kérdés
17 eves pesti FIU vagyok:)

2014. jún. 21. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Fiú vagy! A te dolgod hogy csajozz, ne a lánytól várd már el hogy felszedjen.
2014. jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kocsma, klub, dizsi, utca, suli, Pesten 10 ujjadra 11 nő jut... :|
2014. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%

ATYAÚRISTEN, 17 éves vén fsz vagy és még mindig szűz??? Mi baj van veled? Impotens vagy, vagy bzi, vagy ronda???? Most már így maradsz, semmi kétség. Aki 12 éves koráig nem veszti el a szüzességét, minden remény hiába. Valószínűleg úgyis már beszáradt. :D :D :D :D :D



De most komolyan. Mit nyafogsz, 17 éves gyerek létedre? A legtöbben huszonéves korukra kezdenek komoly kapcsolatba, a szex meg mindig ráér majd akkor. Vagy tényleg azt hiszed, hogy attól menő leszel, hogy összefekszel valakivel mondjuk egy bulin, még mielőtt megismernéd azt, aki méltó is rád? Komolyan nem értem a tinédzsereket.

Inkább örülj neki, hogy még előtted az élet.

2014. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Én 26 éves vagyok, és még szűz! De nem igazán foglalkozok vele, majd ha lesze egy normális lány, aki megérdemli, hogy vele csináljam először, akkor majd lesz szex!


Egy éjszakás discoribivel nem fogok összefeküdni csak azért, hogy ne legyek szűz! Nem csípem, ha egy lány könnyen kapható! Legyen tartása egy nőnek! A könnyűvérű csajokban nincs semmi kihícás, maximum annyi, hogy ne kapjak el semmit! :D

2014. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*kihívás
2014. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Tanuld ki a nők nyelvét, és annyi csajod lesz, amennyit csak akarsz.
2014. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Koszonom. Varok meg valaszokat:)
2014. jún. 22. 12:31
 8/14 anonim válasza:
szerintem ne siesd el nem vagy te idős ahoz hogy már ne légy szűz. az én tesóm 22 éves volt a pasim meg 19 és nem vesztettek semmit. 22L
2014. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
te fiúiskolába jársz? vagy esetleg fiúknak fenntartott településen élsz?
2014. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szerintem ha neked csak arra kell egy lány, akkor nem érdemelsz megy egylányt se! Kivéve a prostikat! Várd meg azt a lányt, akit nem csak a szíveddel, de az egész testeddel szeretsz!!! ;) Ja, és ha emiatt cikiznek, hát..nem kell tudni azt senkinek, mert ez MAGÁNÜGY! Sok sikert, és türelem, mert megfogod találni azt, aki megérdemli, hogy vele veszítsd el! :))
2014. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!