Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátommal 5 hónapja vagyunk...

Barátommal 5 hónapja vagyunk együtt, és ő leakar velem feküdni de én nagyon félek mert még szűz vagyok. Nagyon fáj az első alkalom?

Figyelt kérdés
Az első alkalom nagyon fáj?Mennyire szoktatok vérezni?

2014. jún. 21. 12:10
 1/7 gabriell88 ***** válasza:
100%
17 évesen vesztettem el a szűzességem, nem volt kellemes, de kibirhatatlan sem.Kb a 4 alkalomnál már egyáltalán nem fájt, sőt élveztem.Viszont én egyáltalán nem véreztem mikor levesztettem a szűzességem. 26/n
2014. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Változó. Valakinek nem fáj, valakinek igen. Hogy érzed, fel vagy már készülve a szeretkezésre? Le akarsz vele Te is feküdni? Szerintem a félelem egy természetes dolog. Egy reakció az ismeretlenre. A vérzés is szintúgy mindenkinél más és más. Hol erősebb, hol gyengébb, de valakinek meg nem is volt.
2014. jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)!
2014. jún. 21. 12:34
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
szüz vagy és 5ho alatt lefekszel valakivel??? extragáz
2014. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?


Azért ha egy tanácsot megfogadsz, ne akkor és azért történjen meg, mert a barátod akarja, hanem amikor már te is nagyon vágysz rá, hogy szeretkezzél vele.


Hidd el, hogy nagy különbség! :-)

2014. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dionsyia ***** válasza:
92%

4-es: szűz voltam és 2 hó után lefeküdtem az elsővel. Aztán 5 évig voltunk együtt. És a 2. férfi az életemben már a férjem lett. Extragáz?

Ne ítélj, hogy ne ítéltess. Pusz.

2014. jún. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
16%
13 évesen vesztettem el a szüzességem én sem véreztem nem kell félni.
2014. jún. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!