Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalomról lenne szó....

Első alkalomról lenne szó. Mit ajánlotok?!

Figyelt kérdés
17F - mivel kezdjem az előjátékot? tudom..csókolgatás stb..aztán ? ujjazás vagy orál? mit fog szólni ha csak úgy elkezdem a dolgokat? szívesen fogadok bármilyen tanácsot addig,amíg értelmes!

2014. jún. 17. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
fent kell kezdeni. ne siess sehova, mert a kezedre csapnak. nyak környéke, bögy, ilyenek esetleg ha van vmi spéci hely felül ami tudod h érzékeny (pl nyakmögött inkább már majdnem a hátán vagy fülrész mögött, tökmid1 fedezd fel :)) akkor azt is támadhatod. de ne siess mert csak elkúrelod.
2014. jún. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ezekkel tisztában vagyok!:) a lenti rész a kérdéses számomra..:/
2014. jún. 17. 20:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ja és sztem ne egyből menj le nyalni, először gyengéden simogatni,pl belsőcomb csak ujjbeggyel ilyesmi.. de majd ráérzel! :)
2014. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Védekezz.
2014. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
en azt szeretem ha mig meg csokol leteved a keze..elkezdi izgatni a csiklomat kozbe megall a smarolassal de meg a szamban van es fogyeli a reakciomat hogy szaporodik a legzesem. aztan ha ugy erzi eleg nedves vagyok eloszor ujjaz. ha nen akkor eloszor nyal. bar nem szokott elofordulni a nem verzio:D eloszor egy ujj aztan leall. ekkor megy csak a fejevel lefele vegigcsokolja a hasamat mellemet csipocsontomat (nekem ott erzekeny) aztan a terdhajlatomtol kezdve a combomat belul gyenged csokokkal illeti. aztan belenyal a puncimba eloszor gyengeden majd egyre durvabban szopja kozben a csiklomat is izgatja ujjal..imadom ahogy csinalja remelem tudtam segiteni:D 18/l
2014. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi az, ameddig már eljutottatok egymás kényeztetésével?
2014. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! az 5-nek különösen!!:)

és még sehol sem tartok,teljesen tapasztalatlan vagyok:/

2014. jún. 17. 21:22
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

borozással! :)

utána meg jön minden magától...


ha meg nem, akkor kell még egy kis pia! :D

2014. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Szép lassan, fentről. Teljen el vele sok idő, szeresd nagyon a párod és ezt éreztesd vele is.

Ajánlom mindenképp a kényeztetést (ahogy te hívtad:orál) is amivel nedvessé teheted partnered, így kevésbé fog neki fájni, ezzel szemben te ne követelj semmit vissza. Koncentrálj teljesen rá, adj meg neki mindent, puszild meg sokszor a nyakát és érintsd a kezeddel végig... Úgyis tudni fogod, majd akkor jön minden magától, és hidd el később vissza fogod kapni a kényeztető kezeket.


A legfontosabb, hogy tényleg csak akkor történjen meg ha ő is akarja, teszem fel ha pl összebújáshoz lenne kedve akkor ne mássz rá, nem kell majd sok, hogy legközelebb ő puszilja meg a mellkasod és jelezzen feléd, akkor pedig vedd a kezedbe a dolgot.

Ezt csak azért írom, mert fura így a kiírás, hogy "első alkalomról lenne szó" vagyis mintha megterveztétek volna az időt, de az nem az igazi, jó persze lehet hogy teljesen másképp van, csak megosztottam a véleményem egy másfajta megközelítésből is. 18/L

2014. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nincs megtervezve semmi!csak szeretnék "tapasztalatot" gyűjteni:) köszönöm a részletes leírást,mindent meg fogok tenni hogy a lány jól érezze magát:)
2014. jún. 17. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!