Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata ultrahangos zsírbontással kapcsolatban? Ha igen, milyen? Használ? Hány alkalom kell ahhoz, hogy látni lehessen az eredményt? Mennyibe kerül? Tényleg igaz lenne, hogy csak feküdni kell, és lefogyok?

Figyelt kérdés
Kb. 6-7 kg-t szeretnék fogyni, köszi a válaszokat előre is!
2009. márc. 2. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom milyen lehet ez a "zsírbontás" de erős a gyanúm, hogy ez amolyan parasztvakítás. Fogyni diétával lehet. Az ilyen semmi szenvedés, semmi mogzás csak ámítás...
2009. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ.....nekem is ez a sejtésem, de gondoltam, hátha van valakinek tapasztalata. :-)

köszi mégegyszer :-)

2009. márc. 5. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Idióta barmok. Egyszerűen nem bírom cérnával az ilyen retardált hozzászólásokat!

Kezdjük ott, hogy az ultrahangos zsírlebontás még véletlenül sem fogyókúra helyettesítő hanem egy HATÁSOS esztétikai beavatkozás. Ha túl vagy egy nagyobb fogyókúrán de bizonyos helyekről az istennek sem tudod eltüntetni a zsírpárnákat akkor nagyon is érdemes ultrahangos zsírlebontást megpróbálni!


Nagyon olcsó! (a zsírleszíváshoz képest) Egy alkalom 5-10 ezer forint (zsírleszívás minimum 70-80 ezer forint területenként!)

Ráadásul ott ahol én voltam kezelésen az első alkalom INGYENES volt, hogy azzal is prezentálják mire képes ez a technika. 6 részből álló kúracsomagot választottam és egy kezelés alatt 1-3 centivel csökkent a kezelt terület kerülete. (az én esetemben derék+has kezelés volt).


Az egész kezelést megelőzően 113 kilóról lefogytam önerőből 95-re. Egyszerű étrendváltással. majd ezt követően mentem el erre a kezelésre, annak reményében, hogy az úszógumit is sikerüljön eltüntetni.


Tekintettel arra, hogy az első kezelés teljesen ingyenes, bolond az aki nem próbálja ki...


Nekem nagyon bevált!



24/F

2010. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!