Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan nagy dolog a...

Miért olyan nagy dolog a szüzesség elvesztése? (Több lenn)

Figyelt kérdés

nagyon kívánom a szexet és szeretném már ha megtörténne az első, van is egy fiú barátom akit nagyon kívánok és megbízom benne.

Csak annyi a gond, hogy nagyon félek ha ez kiderül, r*bancnak fognak tartani és a szüleim is szigorú katolikus vallásúak, tehát ha ők megtudnák, ki is tagadnának..


2014. jún. 22. 11:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és 17/L vagyok
2014. jún. 22. 11:24
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Veszíts el, ne törődj senkivel!
2014. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Petting? A fiú komoly felfogású? Szeret egyáltalán, vagy csak vonzódik hozzád?
2014. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
én nem vagyok szerelmes a fiúba, csak egy barát. De megbízom benne
2014. jún. 22. 11:26
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Még ráérsz, mert még megbánod. Hátha lesz egy barátod, akivel sokkal jobb lesz. Nem olyan nagy dolog, de azért ne haverral veszítsd el, nem vagy 30 éves.
2014. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
Én is kívánom a szexet 32 éves vagyok, de még nem jutottam el a szüzesség elvesztéséig. Neked biztos hamarabb sikerül, sok sikert.
2014. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
És mivan ha megtartanád a szerelmednek? Hidd el sokkal jobban fogjátok értékelni egymast. Azért mert a társadalom korán elveszti, még nem azt jelenti hogy neked követni kell őket
2014. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

És a srácnak ezt mondtad már?

Vele megbeszéltétek?


Amúgy nem látom be, hogy ki tartana ri.bancnak, mint ahogy azt sem hogy derülne ki.

2014. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

Hát gyere át, én garantáltan nem mondom el senkinek, voltam is már szűz lánnyal:)


Viccet félretéve, nagyon gondold át mennyire bízhatsz meg benne. Egy fiú nagyon el tud szállni ha ennyi idős korban megkap (pláne egy szűz) puncit. Elég csak prá haverjának elkotyognia. Az emberek meg ugye rosszindulatúak...

2014. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Mert csakis majd a srác elkotyogja, meg direkt kiszúr a csajjal, hogy ezzel elveszítse és akkor lőttek a szexnek.

Hát te hülye vagy utolsó és baromira rossz indulatú is.

Ennyire ne legyél már irigy, jut neked is nő basszus.

Miért kell ismeretlenül mások kapcsolatába így megpróbálni belerondítani. Komolyan mondom undorító vagy.

2014. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!