Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon szemét dolog valakivel...

Nagyon szemét dolog valakivel csak szüzességelvételért járni?

Figyelt kérdés

Mielőtt meghoznátok az ítéletet leírom a történetemet:


27 éves szűz vagyok. Egy igazi csődtömeg minden tekintetben. Most lenne alkalmam elveszíteni de a nő taszít. Külsőre még annyira nem is, de stílusra nagyon nem illünk össze. És a helyzet, hogy ő szerelmes belém és velem akarja elveszíteni.


És hogy tovább fokozzam a helyzetem abszurditását a nő olyan 40 éves és minden más esetben nem is hinném el róla, hogy szűz de annyira fura jelleme van amihez enyhén átlagon aluli külső és beszédhiba is párosul, hogy akár még igaz is lehet.


Ha olyan lenne hogy a nő is áldásnak venné a szüzessége elvételét akkor egy percig nem dilemmáznék. De ő teljesen odáig van értem pedig még csak párszor csókolóztunk meg petting volt.


Az eszemmel tudom, hogy az lenne a helyes ha még most az elején befejezném vele, de az ösztöneimet már egyre nehezebb visszafogni. A gondolataim már teljesen a szex körül forognak. Prostihoz meg nem akarok menni mert még ha valahogy össze is tudnám szedni rá a pénzt nekem 1 óra kevés ahhoz, hogy ráhangolódjak egy nőre.



2014. márc. 26. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Látszik amúgy miért vagy még szűz.


Szerintem szemétség lenne vele. Netes ismerkedésen nem gondolkoztál? (Nekem ne írj:D) Lehet,hogy sikerrel járnál.

2014. márc. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 27 évesen szűz lennék, akkor nem gondolkodnék egy percet sem.
2014. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
előzőt adom, 27 F (nem szűz)
2014. márc. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szard már le hogy szűz e vagy sem, rakd meg és az a lényeg hogy védekezz, mert ha gyerek lesz az aztán szopás.
2014. márc. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Normál esetben egy tetves gerinctelen dolog lenne.

De így ilyen korban már mindegy...

2014. márc. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

ebben a helyzetben ne tétovázz egy percet sem.

a járást meg redukáld le arra,hogy szombatonként átmész,eszel,dugtok,aztán hazamész.

szerezz gyakorlati tapasztalatokat vele,éld ki magad és közben nézelődj új nők után is,aki nem ennyire csúnya.

2014. márc. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1. A netes ismerkedés egy rakás szar. Nem lehet ott senkit sem találni.
2014. márc. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40 éves nő nem véletlenül szűz. Gondolom ronda mint egy rakás szar. Ne add le ennyire. Bár ha te is ronda vagy akkor mindegy.
2014. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Azért ezt cáfolnám, valamilyen mértékben! Ha egyből arra mész, hogy párkapcsolat, akkor tényleg értelme sincs! Viszont ha barátokat keresel, azokkal aztán eléggé össze tudsz melegedni! Nekem így született egy tökéletes párkapcsolatom! :3
2014. ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!