Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy kell szüzességet elvenni?

Hogy kell szüzességet elvenni?

Figyelt kérdés

Már másfél hónapja próbálkozunk, és lassan elegem van. Egyikünknek sincs tapasztalata. Egy vagy nagy nehezen két ujj még befér, de a farkam már nem, pedig messze nem egy feka méret.


Mit lehet tenni?


2014. jún. 24. 06:24
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Ha azt tapasztaljátok, hogy még a szűzhártya képez akadályt (nagyon sok típusa létezik, lehet egészen vastag, rugalmatlanabb (extrém esetben akár fülcimpa vastagságú, de ez tényleg nagyon-nagyon ritka), amit nem igazán lehet tágítani, akkor szerintem érdemes lenne egy nőgyógyászt felkeresni a barátnődek, hogy megállapítsa, hogy azzal lehet-e a gond. (Ha netalán igen, akkor erre létezik orvosi segítség.)


Bár azt te is meg tudnád nézni, hogy milyen a szűzhártyája, és hogy az lehet-e ekkora akadály.


Ha meg nem azzal van a gond, akkor azt lenne érdemes tudni, hogy:


1) valóban vágyik-e már a szeretkezésre


2) mennyire tud ellazulni, elengedni magát, és ellazítani a medencefenék és a hüvely izomzatát (mert ez lehet egy ördögi kör olyan formában, hogyfél az estleges fájdalomból, görcsös, így akaratlanul is megfeszíti azokat az izmokat, amitől nyilván fájdalmasabb lesz a behetolási kísérlet, amitől még inkább megfeszíti az izmat ..


Még egy olyan kérdésem lenne, hogy simogatással és orális kényeztetéssel el tudod őt juttati a csikló orgazmusig?

2014. jún. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Megkerestem neked egy korábbi hozzászólást, amiben egy ilyen téren tapasztalt férfi ad tanácsokat:


(4. hozzászólás, Dowd)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__51..

2014. jún. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

El kell lazítanod a partnered anélkül az életbe nem fog menni. Ha a barátnőd kellőképpen ellazult és a nedvességéből is kiszűrni, hogy mennyire kíván téged, akkor kell újra próbálni, most szerintem kicsit hanyagoljátok csak 2-3 napig.


Felejtsd el az eddigi rossz élményeket mert ha azoktól tartasz akkor görcsösebb vagy ami akadályozza az élmény megvalósulását.


Fontos, hogy kényeztesd a barátnődet és ne várj egyből kölcsönösséget ez iránt, majd az is ki fog alakulni, ha minden jól halad köztetek.

2014. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
lődd le magad......
2014. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon nehezen tágult csak, és előbb ki kell szakítani a szűzhűrtyát, akkor is, ha nagyon fájni fog... Utána hidd el, bele fogtok jönni:)
2014. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!