Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalom (bővebben lent)?

Első alkalom (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Most hétvégén utazunk egy hétre külföldre kettesben a barátommal, és én még szűz vagyok. Kint kerülne sor az első alkalomra. Az a kérdésem, hogy ezután ugye tudok fürdeni a tengerben? Csak mert több helyen is olvastam, hogy voltak, akik még másnap is véreztek kicsit...

A másik kérdésem, hogy az első alkalom után mennyi idővel lenne célszerű, hogy újra lefeküdjünk egymással? Rögtön másnap már lehetne?


2014. jún. 24. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A vérzés változó, lehet nem is fogsz, de elméletileg nem szabadna olyan mennyiségűnek lennie hogy még másnap is vérezz bár ez női dolog, nem értek hozzá:) Azt hogy mikor lenne célszerű a kövi alkalom, arra meg az hogy amikor kedvetek tartja, akár már másnap is :)
2014. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kint NEM fog sor kerülni rá, ha ennyire tervezgetitek. Ti tudjátok, mindenesetre csak spontán :)


Én egyáltalán nem véreztem, pl., a kövi menet meg mikor úgy érzed, mehet. Mivel az első valszeg kellemetlen lesz, eltántoríthat. Nekem nagyon fájt, de már másnap csináltuk, hadd szokjam :D

2014. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha igazán szereted és megvan a kölcsönös bizalom akkor nyugodtan add oda magad, csak tudod ezt így nem jó megtervezni, hogy majd a nyaraláson. Ha előtte kap ela pillanat előtte, ha utána utána, ha közben akkor meg közben veszted el, így hogy a pillanat visz rá sokkal kellemesebb éjszakád lehet mint egy megtervezettel.


Amúgy meg a vérzés nem tart sokáig ilyentől nem kell tartani, a következő alkalmat pedig amikor te akarod, ha úgy érzed akár már másnap.

Szép dolog ez a szerelem. :)

2014. jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!