Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Olvastam róla hogy az első...

Dodo0021 kérdése:

Olvastam róla hogy az első szex után szokott kérni a menstruáció, van olyan akinál tényleg késett? És ha igen mennyi időt?

Figyelt kérdés
Be kell vallanom hogy nem védekeztünk, nagyon elkapott a vágy, de az egész nem tartott csupán 2 percig és az is úgy h közben 3szor kivette, segítsetek nagyon kétségbe vagyok esve...

2014. jún. 24. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Készülhet egy laza 9 hónapos késésre, és szoktasd magad a kismama megszólításhoz!
2014. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem késett, sőt talán az volt az egyetlen hónap amikor pontosan jött meg, viszont ha sokat késik az tudod mit jelent.. mindig kell védekezni!!!!
2014. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem késett. Igazából vicces is volt. Pont az elmúlt pár hónapban volt, hogy 2-3 napos csúszás előfordult, abban a hónapban napra pontosan jött meg. :)
2014. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sokat késett, pedig védekeztünk is, kegyetlenül beparáztam. Bár szerintem az enyém extrém eset, mert kb 2 hónap kimaradt (előtte rendszeres volt a menzeszem). Azután "gondolt" egyet és ugyanúgy jött meg, mint előtte. Folyton stresszeltem, több teszt is negatív lett, de bevallom, hogy akkor nem mertem orvoshoz elmenni. Ez már 10 éve volt.


Vegyél tesztet, és máskor használjatok óvszert, akármennyire is hajt a vágy.

2014. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!