Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha 21 évesen még szűz...

Ciki ha 21 évesen még szűz vagyok? Lányok van akinek ez nem taszító? Lenne valaki aki változtatna ezen? Nem numerát keresek, ink egy kapcsolatot Debrecen környékén, olyan lányt akinek ez nem lenne negatív dolog.21 F

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
miért debrecenből keres itt mindenki kapcsolatot
2014. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz bár itt biztos kapsz majd beszólásokat.

Amúgy meg szerintem észre sem fogja venni a lány,szóval ezen kár görcsölni.Nem kell túl misztifikálni a dolgot!:)

2014. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de úgyis kiderül előtte, lefeküdne vki egy szűz fiúval? van akit ez vonz?
2014. jún. 26. 23:29
 4/6 anonim ***** válasza:

# 3


Én 20 évesen szeretkeztem egy 21 éves férfival, de nem azért, mert "ez vonzott", hanem annak természetes következményeként, hogy egymásba szerettünk. :-)

2014. jún. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
helló, debreceni 20 éves szűz nő vagyok, érdekelsz.. vicces, életvidám lánynak tartom magam. :) de 103 kiló vagyok, így is érdekelnélek?
2014. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
írj privit :)
2014. jún. 28. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!