Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Életem talán legnagyobb...

Életem talán legnagyobb őrültségét készülök elkövetni. Megtegyem? (Hosszú. )

Figyelt kérdés

Nem kérem, hogy ne itélkezzetek. Megérdemlem, hogy elítéljetek, bántsatok, megvessetek, mert rossz amit teszek. , s ha megteszitek talán észhez térek...

20 éves vagyok, azt hiszem kétszer voltam szerelmes. Az első "szerelmem" csúnyán átvert a LEGJOBB barátnőmmel, hosszú story, lényeg, hogy óriási csalódás volt, bár még gyerekek voltunk (15 évesen).

A másodikra pedig, már 3 éve várok... még mindig úgy érzem, hogy ő az Igazi, annak ellenére, hogy elutasított, amikor 2,5 év után bevallottam neki, hogy mit érzek... Miért várnék rá tovább?!

Azonban 1 éve belépett az életembe valaki, aki azóta a legkülönlegesebb személy számomra. Nagyon jól kijövünk, vicces, kedves, okos, ritka jó ember. Eleinte szinte bátyámnak tekintettem, mert megértett, segített ha tudott, stb, viszont vonzódtam is hozzá. Később kiderült, hogy kölcsönös az érzés. 5 hónappal ezelőtt pedig megcsókolt.

Végre valaki, aki eltudta valamennyire felejtetni velem az előzőt (a nagy Ő-t).

Pedig nem szabadott volna... Sose szabadott volna belemennem, neki végképp nem. Mert... szóval mert.. HÁZAS.

Én pedig egy naiv liba, mert 5 hónap alatt annyira hosszászoktam, és megszerettem (bár nem szerelemmel, hanem inkább ragaszkodással), hogy úgy érzem vele megtenném (először!!!). Én, aki annyit vártam az igazira, erkölcsös "jókislány" voltam, hol vagyok most...

Erre emlékezzek vissza egész életemben? Nem mesélhetném el senkinek, egy nagy hazugság lenne az egész... De akarom, nagyon vágyom rá. Ha most nem teszem meg még kitudja meddig kell várnom, amig találok valakit akivel egy hullám hosszon leszek. (Eddig sose volt ilyen, csak ő, 20 év alatt...)

Jöhet a fejmosás!


2014. jún. 27. 21:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de erre nem is lehet mit írni.
2014. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
2014. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

Jaj. Unalmadban te se tudod mit csinálj?

Térjél észhez! Kérsz egy pofont?

(Jobb lett? :) )

2014. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet?
2014. jún. 27. 21:25
 5/37 A kérdező kommentje:
Nagyon nem unatkozom...
2014. jún. 27. 21:25
 6/37 anonim ***** válasza:
38%
Inkább velem tedd meg, nekem jobb lenne, és még nős sem vagyok.
2014. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
a 'hullámhosszon' egybeírandó
2014. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Most nem tudom eldönteni, hogy ez miért vicces... de oké.
2014. jún. 27. 21:26
 9/37 A kérdező kommentje:

Egy hullámhosszon*

Remélem te mostmr jobban fogsz aludni, kedves! :)

2014. jún. 27. 21:27
 10/37 A kérdező kommentje:
Látom ez a kérdés is rossz ötlet volt... Mindegy.
2014. jún. 27. 21:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!