Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen őrültséget tetetetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen őrültséget tetetetek már meg párotokért vagy a párod érted? Vagy mi volt az a legnagyobb dolog amit megtett érted?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt,hogy elhittem hogy szeret sok-sok év után és kicsalt sok sok millió pénz tőlem a csaj.
2010. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Osztom az elsővel a véleményemet, elhittem ,hogy szeret....
2010. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Kriszti83 ***** válasza:
Betörtem hozzájuk :) amikor ő aludt és a szülei nem voltak otthon. Elég őrültség?
2010. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
és ezt te hagytad?elég naiv vagy .
2010. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az őrültségek ugy értettem hogy legyalogoltérted 100 km-t északázott a vasutálomáson miattad vagy iylesmikre gondoltam de azért köszi
2010. szept. 10. 21:08
 6/11 anonim ***** válasza:
én egyszer otthagytam a barátomat,mert kicsit tahó volt..és elindultam vissza egy kávézóba...ő meg úgy futott utánam kb 1 km-t h csavarok vannak a lábában,és fagyi volt a kezében :D
2010. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vártam rá hajnali 4ig míg végzett a munkájával kábé 2kerületet gyalogoltam keresztül esőben szerelmes voltam belé.
2010. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A párom végig mellettem volt kisfiunk születésénél, pedig párszor láttam rajta, hogy szívesen menekült volna. :))
2010. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszer nagy hóesésben a szomszédos városból elgyalogolt hozzánk, mert nem jártak a vonatok a hó miatt, és mivel hiányoztam neki, úgy döntött, hogy eljön gyalog. Amikor megláttam nem akartam hinni a szememnek, bőrig ázott, át volt fagyva, de mosolygott mint egy tejbetök, hogy láthat.
2010. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ketten csintunk örültséget :D Hát elmentem hozzá nem egy helyen lakunk de csak kb 10-20 km re lakik egy faluba elmentem hozzá busszal mini egyberuhába 10cm magassarkuba várt a buszmegbe mert mentunk volna egyutt bulzini összevesztunk én meg elkezdtem szaladni magasarkuba meg mini szoknyába huu már kiértem a faluból utánam jött kocsival és amien tempoba mentem jött melettem h szálljak már be ne pukadjak meg ennyire mennyire örülhetet a többi kocsis amikor kb 10km jött meltettem v kevesebbel XD
2010. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!