Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez nekem úgy tetszik hogy egy...

Ez nekem úgy tetszik hogy egy lánynak a legnagyobb kincse a szüzessége egy fiúnak meg a legnagyobb terhe :D és hogy kérdés legyen. NEKTEK IS?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem kincs, mégse fogom magam egy jött-mentel megdugatni :D ha már valaki elveszi valamimet azt jól csinálja.:P

15L

2011. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is teher. most 20 vagyok,kb 16 éves korom óta tehernek tartom. addigmeg egyáltalán nemérdekelt ez a téma
2011. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Az elsővel egyet értek :)
2011. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első dettó. 18/L
2011. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Moszuke ***** válasza:
100%

én 22évig kibírtam ezzel a húde óriási teherrel..

23/f

2011. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom hogy bármi különbség lenne a két nem közt ezen a téren.


Aból a szempontból valóbban fontos, hogy rábízod magad a partnerre, és mivel nem vagy tapasztalt, nem tudod 100%ig hogy mire számíts, stb.

Ugyanúgy meg lehet nyomorítani lelkileg egy fiút és egy lányt is, ha a partner bunkó, egosita, vagy csak durva vele vagy túl sokat vár el.

DE nem gondolom, hogy ez valami trófea lenne.


teher amiatt lehet, ha az illető már nagyon szeretné hogy legyen valami, de még sehol senki a láthatáron. De ez ugyanakkor frusztráció mindkét nem részéről.


Ez a kettős mérce szerintem undoító. Egy fiúnak is joga van ahhoz, hogy kiemnelt figyelmet kapjon elsőre, és a csajoknak sem ez adja az értékét...

2011. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem tetszik. Egy lánynak is lehet teher huszonévesen, ugyanúgy mint a fiúknak.


Szóval nem ciki, de mindenki saját maga érzi tehernek vagy sem.


Én utálom az igazságtalan kettős mércét, ami a nőknek erkölcsösséget rendel el, a pasiknak meg ribancságot.


Először is, ha ez így lenne, és be is tartanák, akkor minden fiú és lány szűz lenne sokáig, mivel ha minden lány betartja a szüzességét mint kincsét, akkor a fiúk is szüzek maradnak. Ez ellentmondás és nem teljesíthető!

2011. aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!