Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valamelyik férfi 30 évesen...

Ha valamelyik férfi 30 évesen vagy netán az felett is szűz még, akkor miért írnak neki itt egyesek olyat, hogy, , én a helyedben biztosan farkasszemet néznék a pisztoly csövével"?

Figyelt kérdés
Empátia nem létezik és megoldásokat továbbítani az ilyen férfi felé?
2014. jún. 27. 22:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert parasztok és, mint mondtad, semmi együttérzés nincs bennük.

Szerintem nem ciki, hogy valaki ilyen korban szűz, csak furcsa. :)

2014. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért de az h vki 30évesen szűz az fura . De inkább az h még nem volt rendes párkapcsolata . Régen 25évesen egy férfi férfi volt. Manapság meg egy éretlen p*cs .
2014. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha valakit folyton minden lány elutasít, bármennyire is próbálkozik és tesz a dologért, akkor egy éretlen p.cs? Érdekes meglátás.
2014. jún. 27. 22:59
 4/14 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ebbe a kategóriába tartozok. Ennek az állapotnak sok oka lehet, és akármekkora szenvedést is okoz, nem az fogja eldönteni egy embernek az értékét, hogy volt-e már a másik nemmel szexuális kapcsolata.

Az meg külön szomorú dolog, hogy úgy írnak ide mindenféle rossz dolgot, hogy nem is ismerik az ilyen magamfajta helyzetben lévő kérdezőket, és még csak nem is látták őket soha.

2014. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ebbe is gondoljunk bele, hogy egyáltalán nem biztos, hogy az ő hibája. Ha tehetne róla, akkor már megtette volna, hogy más legyen és ne legyen szűz. Nem de? Most itt nem a sírós, 4 fal között ülős elhízott számtekgurukat értem, hanem aki úgy szűz, hogy tesz a dolog ellen, csak a másik nem, nem akarja őt.
2014. jún. 27. 23:02
 6/14 A kérdező kommentje:
Nézem a régieket, alig voltak agglegények, olyan 100 ból 2-3 volt az arány, ahogyan látom környék településeken, ismerősök révén. Most meg tömegével vannak jelen az 40 feletti agglegények, akiknek egy része lehet (nem tudom) még sosem volt nővel, pedig kapart utánuk, de nem jutott szegénynek.
2014. jún. 27. 23:05
 7/14 anonim ***** válasza:

#2-nek:


Te melyik bolygón élsz? Mert a Földön én még soha nem láttam egy olyan párkapcsolatot sem, ami normális lenne... :-) ...Te tényleg azt hiszed, hogy egy kapcsolatod is a múltban, a jelenben vagy a jövőben az normális? Akkor Te tényleg nagy hülye lehetsz... :-)

2014. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem értem hogyan képes a nőhiány ilyen tüneteket produkálni egyes szerencsétleneknél?A nők 95%-a amorf testű, smink nélkül ocsmány és még az elmegy kategória,ami 5%-ot tesz ki is hányingerkeltő mert punci van a lábuk közt ami a világ legundorítóbb valamije.Most komolyan, te emiatt vagy lelki beteg, hogy nem tetted még be olyan helyre a farkad?Ennyire ösztönlény vagy?Szánalmas.
2014. jún. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem is az az oka. Hanem az, hogy nem tudja milyen kapcsolatban élni, maga a párkapcsolat érzése. Legalábbis úgy gondolom. Maga a szex, anélkül lehet élni. De sok ember, akinek ez nem jut, kevesebbnek érzi magát a társadalom többi tagjánál, plusz azért sok embernek ez szinte rá van írva a homlokára, látszik sok-sok mozdulatából, hogy nem volt még nővel, így ezáltal kap majd megjegyzéseket is, hogy te lúzer vagy öregem, halj meg. Persze maga a testiség is hiányzik, hiszen ki nem szeretné kipróbálni, de igazából az a rossz, hogy így egyes szűz emberek kevesebbnek (jogosan?) gondolják magukat más embereknél, fél emberek. Mert igazából az sajnos nem férfi, aki nem volt még nővel, hiszen a párkapcsolatok, nők, szex, szaporodás mezsgyéjén megbukott, nem adhatja tovább a génjeit. Hiába van munkája, másban is jó, de a legfontosabb színtéren, a szaporodás színterén ,,elvérzett" így nem tekinthető ,,igazi férfinek".
2014. jún. 27. 23:20
 10/14 A kérdező kommentje:
Ugye ez egy 30 as férfinak még frusztrálóbb is tud lenni, ha azt látja, hogy már a 15 éves tejfelesszájú pasik egy része, sőt talán nagy része is csajokkal sétálgat kézen fogva. Ez elég rossz érzés tud lenni, gondolom én. Hogy aki még semmit el sem ért az életben, intelligencia szintje sem fejlődött ki még teljesen, testi adottságai sem értek még fel a csúcsra, de máris lánnyal van. Ez demoralizáló tud lenni.
2014. jún. 27. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!