Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szex hogyan?

Első szex hogyan?

Figyelt kérdés

19/F vagyok, es van egy több mint barátság kapcsolatom..

Szűz vagyok amiről ő még nem tud.

16 a lány és már 1 éve nem szűz, hogyan kéne vele bánjak?

En alapjáraton elmegyek egy 5-10 perc alatt..

Elotte petting? vagy, hogy csinaljam, hogy ot is sikeruljon kielegiteni, es ne legyen az, hogy elmegyek 5p alatt. Elso alakalommal ovszerrel csinaljam? valami jótanácsok? :) léngyszives ne hülyeségeket irjatok..



2014. jún. 28. 05:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Elmondod neki őszintén, ha kedves akkor segít és nem fog elítélni, ha meg kiröhög, akkor verd pofon azt' menj haza, majd töröld le facebookról!
2014. jún. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jah.. vegul ezt nem tudom leleplezni igaz? igyis ugyis rajon vagy elotte elmondom, vagy kozben rajon..
2014. jún. 28. 05:21
 3/13 anonim válasza:
95%

Szerintem ne úgy mond el neki, hogy "szűz vagyok", hanem romantikusan mélyen a szemébe nézve (és nem félszegen!) mond neki, hogy "Te leszel nekem az első".


A dráma után, foglalkozz vele a szex előtt legalább fél órát, vagy egymással, simi, petting, próbáld kielégíteni, nyalni és simizni, de nagyon fontos, hogy kérd meg, hogy mondja el, hogyan és mit szeret, de ne úgy, hogy "mit csináljak?".


Ha romantikával tudod palástolni, hogy béna vagy, akkor nem lesz gáz :)


Mi nők, hajlamosak vagyunk nem szólni, amikor a férfi nagyon béna, még akkor se sokszor, amikor már fáj (persze vannak kivételek) ezért tényleg szólj neki, hogyha valami nem jó, akkor jelezzen, és segítsen, hogy "hogyan tudjak neked élvezetet okozni".


Mindenképpen gumival! Ha teherbe esik, úgysem te fogod kifizetni az abortusz 20-30 000Ft-ját és felbecsülhetetlen lelki és fizikai terhét (nem beszélve a későbbi teherbeesés valószínűségének csökkenéséről).


Ha túl felvagy izgulva, akkor lehet, hogy a behatolás után gyorsan elmész, de előfordulhat, hogy a stressz miatt, vagy a gumi miatt lassabban fogsz a csúcsra jutni, de az is előfordulhat, hogy nem sikerül. De a nő legyen a lényeg :)


Még egy tipp, elég kiábrándító, amikor a pasik azt hiszik, hogy csak egy punciból állunk, ha nem vagyunk felizgatva, akkor a punci majdhogynem érzéketlen és nem úgy reagál, ahogy elvárjátok.


Nyak, csukló belső oldala, has, tarkó, belsőcombok, csípőcsont, vénuszdomb, puszilgatás. cici, és utána jöhet a punci.


Sok szerencsét, és várom a beszámolót!

2014. jún. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ritkaság ilyen normális választ találni :) Köszi szépen, majd megirom.
2014. jún. 28. 07:23
 5/13 anonim ***** válasza:

Wow, hármas hölgyemény tud valamit:)


Egyébként igen, jól írta, talán annyi, hogy próbálj nem parázni hanem jól érezni magad. Ha eddig nem tagadtad le, hogy szűz vagy akkor elmondhatod, talán még imponál is a lánynak (ha azt látod, hogy ez nem oké, neki akkor hagyd ott, bele se kezdj)


Nagy valószínűséggel gyors leszel, nagyon. Ha tudod, hogy bírod többször is akkor nyugodtan élvezz el, orál, kézimunka közben, még a petting alatt (szájba csak óvatosan). Csak utána ne állj le, izgasd a lányt ahogy 3aska írta:) amíg újra harcképes nem leszel (el se tudod képzelni milyen rövid idő lesz ez:D. És így nem kell félned attól, hogy a túl sok előjáték miatt nem bírod. Viszont a lányt is fel tudod izgatni. A nőknek imponál ha egy férfi annyira rájuk izgul, hogy gyorsan elsül, de csak akkor ha ezzel nincs vége az együttlétnek;)


Ja és ne félj kérdezni, szólni stb Érezze, hogy attól még, hogy mindig tökéletesen nyúlsz hozzá te őt akarod és az ő élvezetét is keresed:D


Aztán írj egy beszámolót, hogyan sikerült, kíváncsi vagyok:D

2014. jún. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 18 vagyok, lány, és igaziból engem nem zavarna, ha kiderülne az akkori barátomról, hogy szűz. Úgy, hogy én már nem, mert az olyan... jó, hogy én vagyok az első :) Előtte mindenképpen legyen petting vad csókokkal, és pl. szeretem a kis harapdálásokat is, meg simogatás, és mindig kérdezd, hogy jó-e amit csinálsz :) Remélem jól fog sikerülni!

2014. jún. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

beszámolot akartok?

jo hogy nem a youtubra rakja ki live közvetitésben D:

2014. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hogyne, az RTL en fogok élőben bénázni :D
2014. jún. 28. 09:48
 9/13 A kérdező kommentje:

amugy koszi mindenkinek az ertelmes valaszokat ! :)

ugyerzem most nagyon sokat segitenek. A tortenes ugy jovohetre varhato. :D

2014. jún. 28. 15:14
 10/13 anonim ***** válasza:
5%
Fogod, előveszed a faszod, azt beledugod a pinába....
2014. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!