Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikortól kezd cikivé válni a...

Mikortól kezd cikivé válni a szüzesség egy férfinál?

Figyelt kérdés

Én lassan 20 vagyok, es meg mindig szuz. De fejlodesben minden szempotbol kb 17-18 vagyok. ugy is nezek ki, és még mindig novok stb, es a barataim is mind ilyen koroszatalybol valoak. A baratnom akivel meg nem fekudtem le az is 16 eves. o sem tud meg rola, szerintetek ciki az en esetemben?

meg ugy atlagban mikortol kezd furava valni, hogy meg szuz egy ferfi?



2014. jún. 29. 03:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem ciki. Am az ciki, ha azt hazudod a párodnak h nem vagy az. Ok nem biztos hogy kiderül az igazság, de akit szeretsz azt ciki átbaxni. Ha nem hazudtál s csak nem került szóba nem gond. Majd elmúlik :D főleg h van barátnőd. Csak védekezzetek.
2014. jún. 29. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Pasik számára már tizenéves kórtól ciki és amíg tart az is marad.. Küzdenek is ellene. Lányok számára, ha a pasas még nincs 25-30, akkor izgalmas. 30-50-ig gyanús. E fölött többnyire nem érdekes.
2014. jún. 29. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

köszi, nem hazudtam neki.. nem került szóba.

annyiról tud, hogy volt már egy barátnőm előtte , és ennyi.

(akivel igazából nem feküdtem le ,nyilván)

2014. jún. 29. 05:09
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmikor nem ciki. Mivel ez bevallásos alapon megy, ezért javaslom ha rákérdeznek mi van, mondd azt hogy nem vagy szűz
2014. jún. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem "cikibb" ha elmentek ketten egy buliba és körülöttetek mindenki arról beszél, hogy én már így meg úgy dugtam azzal a sráccal ... az kínosabb lenne a barátnődnek így legalább örülhet neki, hogy együtt élitek át ezt a dolgot.
2014. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

én 18 éves koromtól azért nem mertem barátnőt szerezni, mert cikinek tartottam a szüzességet. most 30 vagyok(szűz)

így utólag azt mondom, hogy nem kellett volna ezzel foglalkoznom.(most már kicsit késő erre rájönni)

2014. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ahhh.. Itt nem a beletorodesrol van szo, engem nem nyomaszt, kivanom es kesz. Itt a kerdes az, hogy egy lany szemszogebol mennyire az ha rajon, hogy ennyi evesen meg szuz vagyok.
2014. jún. 30. 00:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért lenne ciki. Én nem voltam még 16, de így, 40 év távlatából visszatekintve igencsak ráért volna.
2014. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Egyáltalán nem ciki. Csak az alpári bunkó fiú körökben lehet az, de oda nem érdemes csatlakozni. Az erény szép dolog. :) Ezt neki is értékelnie kell.

Így aztán várj meg vele vagy két évet hogy a lány is nagykorú legyen!

2014. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
O mar vagy 1 eve nem szuz, nem is ertem higy tudtam beleszeretni. 16 korara mar 4 csavoval volt elmenye.. Ugyerzem, hogy beleszerelmesedtem egy kur*@ba..
2014. júl. 3. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!