Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikortól kezd cikivé válni a...

Mikortól kezd cikivé válni a szüzesség egy férfinál?

Figyelt kérdés

Én lassan 20 vagyok, es meg mindig szuz. De fejlodesben minden szempotbol kb 17-18 vagyok. ugy is nezek ki, és még mindig novok stb, es a barataim is mind ilyen koroszatalybol valoak. A baratnom akivel meg nem fekudtem le az is 16 eves. o sem tud meg rola, szerintetek ciki az en esetemben?

meg ugy atlagban mikortol kezd furava valni, hogy meg szuz egy ferfi?



2014. jún. 29. 03:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%

"Ugyerzem, hogy beleszerelmesedtem egy kur*@ba.."

ha ennek a kapcsolatnak vége, akkor a következő remélem olyan hitgyülis lesz. házasságig semmi szex.

2014. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Noway:D valahol a középutat kéne megtalálni :D
2014. júl. 5. 15:15
 13/15 anonim ***** válasza:

7: Ilyen topic itt már több száz volt, én magam is tucatszor leírtam, amit most fogok.

A lánynak, aki szerelmi kapcsolatot akar, olyan férfi kell, akinek fontos a testiség. Namost ha az a férfi már volt 18 éves kora felett legalább egy évig tartó párkapcsolatban, amiből szüzen jött ki, az gyanús, és elgondolkodtató, hogy nem jó szerelmi partner nekem.

Ha még nem volt ilyen hosszú kapcsolata, akkor a szüzessége nem nyújt információt a szexusáról.

2014. júl. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Édesem én még 30 évesen is az leszek🤣

Nem gáz drága

2020. szept. 20. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Amikor megy szülétsz
2020. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!