Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 éves lány vagyok december...

24 éves lány vagyok december 30-án szeretkeztünk először a barátommal, óvszert használtunk, január 2-án menstruálnom kellett volna,3napja késik. Kezdek megijedni! Van rá okom? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem lesz baj .. lehet ezért nem jön meg mert bestresszeltél ...

elméletileg már nem voltál fogamzóképes, használtatok gumit is ... ha még 1 hétig késik akkor vegyél tesztet

2010. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek, akkor felesleges stresszelni.
2010. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, meg fog jönni :) Nekem az első után 1 hetet késett...
2010. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha védeheztetek,nincs okod félni...
2010. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ha az gumi nem volt kiszakadva és ha durex volt akkor nem kell félni ! de ne használj mást csak durex-et mert az a jó! ne félj mert a sok milliárd kis himivarsejtből csak 1 elég erős és életképes ahoz hogy megtermékenyitse a petesejtet .. ha ki is szakadtt a gmu akkor is kicsi az esély mert kitudja benne volt e abban az az egy aki életképes.. kiszakdtt és bejutott 1-2 millio az nem biztos hogy életképesek.. nem olyan könnyü teherbe esni van aki hónapogik próbálkozik minden nap és még akkor sem... ha stresszel akkor meg főleg nem fogan meg semmi.. de nyugi nem lessz baj ha mégis akkor se félj ha meg van a háttere a gyereknek akkor eggyel többen lesztek :)
2010. jan. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nincs rá okod, nekem 3 hetet késett utána
2010. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!