Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! A barátnőm még szűz,...

Lányok! A barátnőm még szűz, de úgy gondolja készen áll arra hogy lefeküdjünk. Mik azok a dolgok amire oda kell figyelnem nála hogy minél könnyebb és jobb legyen számára az első?

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
ne a br.azzers színvonalát hozd hanem inkább finoman
2014. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Folyamatosan kommunikáljatok és ne sajnáld az előjátékot a drágától. Te is szűz vagy ezek szerint? Figyelj egy "kész" női nemi szerv olyan nedves, mint a szád. Bár ha nagyon szerelmesek vagytok, akkor még előjáték sem kell és olyan lesz neki. Szóval amíg nem ilyen, addig ne próbálkozz.
2014. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én már nem,4 év van köztünk :)
2014. jún. 29. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előjáték mindenféleképp sokat számít!!!! Lazuljon el, segíts neki, finoman és lassan. Legyen jó nedves, ujjazd meg. Segíts neki az ellazulásban, mert az nagyon sokat számít, ha nem görcsös, ha át tudja élni a dolgot. Kérdezd tőle folyamatosan hogy fáj-e, esetleg mond neki hogyha fáj szóljon! Vérezni is fog (bár ez nem biztos, én sem véreztem), és az első jónéhány alkalom is ugyan úgy fájni fog neki (ezt mond el neki, olvasson utána). És a legfontosabb, hogy VÉDEKEZZETEK!!! Ha nem stim neki, és azt mondja állj, ne erőszakoskodj......

"Sikeres felnőtté válást".

21/L

2014. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

idilli környezet, amikor biztos senki nem nyit rátok és el tudja engedni magát ő is...sok előjáték, simi, puszi, bókok (gyönyörű vagy, dögös vagy, szeretlek) lassan vetkőztesd le, várd meg még nagyon nedves lesz, kicsit tágítsd az ujjaddal...bár gondolom ezelőtt már volt rá alkalom, de saját tapasztalataim szerint (nemrég vesztettem el) az első jó pár alkalommal muszáj tágítani mielőtt beteszed neki. óvatosan tedd be, ne nyomd be rögtön...és lassan mozogj először, csak ha ő is úgy érzi akkor gyorsíts

:)

2014. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
ba***ad meg olyan erővel, hogy szétszakadjon, hagy nyögjön xdd
2014. júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!