Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan oldjam meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg ezt a bonyolult helyzetet? Pasik tanácsát kérném első sorban, és minél többet ha lehet

Figyelt kérdés
Van egy srác, 23 éves, mindig piszkál, úgymond szívja a vérem! Minden barátnőm azt mondja ez annak a jele hogy tetszem neki! De nekem meg fura hogy csak velem ilyen, két barátnőmmel( mindkettő egy-egy nagyon jó barátjának a huga) és másik két közös barátnőnkkel akiknek van pasija, nagyon kedves! Engem meg tényleg mindig piszkál! Nem lehet h engem csak havernak tekint a többieket meg barátnak? Ti kikezdenétek a legjobb barátotok hugával? Mert a csaj sztem rástartolt erre a srácra, pedig tudja h alapjában véve nekem nagyon tetszik! Mit csináljak hogy tényleg felkeltsem az érdeklődését? Piszkáljam én is vissza? Nagyon bele zúgtam.. segítsetek!!
2011. jan. 4. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj oda és mond a szemébe hogy tetszik neked..ennyi..
2011. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
oltogassátok egymást, ha valamit akar előbb utóbb lép
2011. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!