Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek hány évesen...

Szerintetek hány évesen ideális elveszteni, és/vagy előjátékozni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, Még Nem Akarom Elveszíteni! De van olyan osztálytársam (nem is egy) aki már túl van az első alkalmon. Csak én érzem úgy, hogy elsiette a dolgot, vagy magyon maradi vagyok? Ti hány évesen vesztettétek el? L

2014. júl. 1. 22:12
 1/6 anonim válasza:
17 s fiú vagyok. Barátnőm 15 volt.
2014. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy ideális életkor. Jó mondjuk 14 évesen ne ez legyen az elsődleges, de 14 évesen azért már kezd érdekelni, a másik nem, a saját tested...Én 18 éves voltam amikor elvesztettem. kb 15 éves voltam amikor az akkori barátommal (akivel el is vesztettem) elkezdtük egymás testét felfedezni (értsd: tipi-tapi, petting stb.) Az első és a legfontosabb számomra az volt, hogy olyannal veszítsem el, akivel kölcsönösen szeretjük egymást és hogy ne bánjam meg... az első szexuális élmény nagyon fontos egy embernél, igazából az határozza meg az egész életét ilyen szempontból. A másik, hogy VÉDEKEZÉS. Én úgy voltam vele, (bár védekeztünk), hogy akkor kezdek el szexuális életet élni, amikor már ha esetleg becsúszna egy baba semmiféleképp nem vetetném el.... Nem vagy maradi. Várd meg azt az embert akit alkalmasnak találsz rá, hogy ezt a kincsed oda add neki... mert LÁNYOK! ez egy KINCS az életetekben, és olyannak kell oda ajándékozni aki megérdemli... Nem kell odaadni magad csak úgy valakinek mert pl nem tud várni.. vagy mert esetleg úgy érzed, hogy "levagy maradva"... mert nem...


21/l

2014. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17 évesen vesztettem el egy 17 éves lánnyal. Én nem akartam elsietni.
2014. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy mikor ideális szakértők szerint, vagy úgy egyáltalán, azt nem tudom. Meg ugye ez egyénenként változó, ki mikor érik meg rá, mikor érzi jónak.

Én személy szerint kb már 16 évesen simán belementem volna, ha a megfelelő személy mellettem lett volna. Ő viszont csak 18 éves koromban talált rám, és még abban az évben el is vesztettem vele. Nagyon jó volt, egyáltalán nem bántam meg, és azóta is együtt vagyunk :)

Igazából lehet, hogy kicsit korai volt az osztálytársaidnak, akik már túl vannak rajta, de én sose ítélkeztem, és szerintem te se tedd. Lehet, hogy nem volt jó élmény nekik, és már megbánták, de akkor így jártak, szerintem ezt azok közül, akik ilyen fiatalon belemennek, kevesen mernék bevallani. Ha pedig jó volt, akkor meg örüljenek neki. Te viszont csak magaddal foglalkozz. Majd ha elég érettnek érzed magad, vágysz rá, és megvan a megfelelő ember is, akkor csináld nyugodtan, és ne foglalkozz vele, ha az mások szerint korai vagy épp késő. Mindig csak azzal törődj, hogy számodra jó élmény legyen, és ne bánd meg.

20/L

2014. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
15 l
2014. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, segítettetek :)
2014. júl. 15. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!