Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szűz fiúk kevésbé férfiasabb...

A szűz fiúk kevésbé férfiasabbak mint akik már túlvonnak rajta, illetve gyakorlottak? (szellemileg, viselkedésileg)

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Igen, meg a salátapunci azért saláta mert sokan jártak benne!
2014. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem igaz. A barátom 21 éves, szűr, (kevesebb, mint egy hete vagyunk együtt, úgyhogy nem belekötni) és elég férfias kívülről-belülről egyaránt.
2014. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi számít neked férfiasnak? Izmos vagyok, sűrűbb borostával, hozzátenném soha nem voltam senkivel még, mert nem volt időm ismerkedni, az edzések miatt.


Ismerősöm, kölyökarcú, még csak pihék nőnek az arcán, viszont volt már egy csajjal.


Én most leszek 22, Ő 19, viselkedésileg nem változott, szellemileg sem lett komolyabb, lenézőbb.

2014. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Attól még senki nem lesz férfias, csak mert egyszer punciban járt a farka.
2014. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
ja 4-esnek igaza van. nekemis van nem egy haverem akik 20 felet vannak és tiszta gyerekesek
2014. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
justin bieber férfias?
2014. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Hahó emberek! Mindenki önmagához hasonlítsa már az embereket, ne másokhoz.


A kérdés ez:


Egy férfi férfiasabb, érettebb lesz viselkedésében, testbeszédében ÖNMAGÁHOZ KÉPEST a szüzesség elvesztése után, az azt megelőző állapothoz képest?


A válasz az, hogy igen. Saját tapasztalatból mondom. Sokkal jobb a közérzetem, mióta először szexeltem. Sokkal egyenesebb háttal és felszegettebb tekintettel járok, jobban kihúzva magam. A viselkedésemen is észrevettem férfiasabb vonásokat a korábbihoz képest: Kevesebbszer bizonytalankodom, kevesebbszer rakom a két kezem egymásra üléskor, kevesebbszer ülök görnyedt háttal, több az önbizalmam és bátrabban kommunikálok az emberekkel.


Csak nézd meg a viselkedésed a szüzességed elvesztése előtti 1-2 hónapban és az utána következő 1-2 hónapban. Fogsz tapasztalni pozitív különbségeket.

2014. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7 ez önbizalom növekedés, semmi köze a férfiassághoz, egy pelyhedző farkú kislányképű fiú is járhat nagyképűen, kihúzott háttal az utcán és lehet nem szűz is
2014. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a 7-es pont azt mondta, hogy magadhoz képest.
2014. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Egy férfi attól férfi, hogy képes elszámolni magával, tükörbe nézni, és a problémáit megoldja. De azt mondanám, hogy egy szűz fiúnak kevésbé nagyobb az önbizalma, mint egy nem szűznek, de csak és kizárólag a szex terén.
2014. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!