Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szűz emberek gyerekesebbek...

A szűz emberek gyerekesebbek (viselkedésben is) mint azok akik már túl vannak rajta? Menyiben járul hozzá a szellemi éréshez a szexuális élet megkezdése?

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 19:10
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Szerintem ez nem így van, sokszor a szűz emberek érettebben tudnak viselkedni.
2014. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Buford Tannen ***** válasza:
3%
20 felett egy frusztrált gátlásokkal teli aberrált állat leszel szűzkénz
2014. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Semennyire. Neked tényleg megfordult a fejedben hogy a kettő között bárminemű kapcsolatot keress?

Mindjárt ki is tekerek a cigánysora aztán veszek pár illemórát az ottani 10 évesektől.

2014. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
2, Meghiszem. És borzasztó érzés...
2014. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

első mondatod nem igaz. Egy nem szűz is lehet gyerekes. Ez az adott személyre szabott dolog, nem a szexualitásáé.

Szerintem nem a legkisebb de nem is a legnagyobb dolog, ami hozzájárul szellemi érésünkhöz. Attól, hogy valaki szűz nem lesz éretlen és attól, hogy valaki nem szűz, nem lesz érett. Bár utóbbit a média elég erőteljesen próbálja nyomatékosítani az emberekben, de szerencsére nem sok ember hiszi el neki.

2014. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Semmiben sem függ össze a szüzesség a gyerekességgel, illetve a már nemi életet élők az érettséggel.
2014. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyerekesebbek. A szellemi éréshez semmi köze a szexuális élet elkezdésének.
2014. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy gyerekesebbek lennének. Nincs ilyen összefüggés.
2014. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán semmi összefüggés nincs a kettő között. A szex nem változtat meg egy embert.
2014. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

1,3,6:

Ti voltatok már 20 év körüli vagy feletti szűz férfiak? Ha igen, akkor gyakoroltatok már önkritikát?


Kérdező:

Bár kicsit most eltérek a témától e bekezdésben, de van egy nagyon jó szüzességmérő. Az, hogy egy srác mennyire fog meg egy csajt normálisan egy képhez. Angolul ennek a neve hover hand. Amelyik srác még nem volt nővel, annál nagyon esélyes, hogy így áll be nőkkel pózolni. A férfiak kezeit figyeljétek:

[link]

[link]

[link]

Már ebből is látszik, hogy a szűz férfiak milyen gátlásokkal rendelkeznek. Vicces, de rólam is van egy ilyen kép még kamasz koromból, amikor még szűz voltam.


Önkritika gyakorlás: Én 21 éves koromig voltam szűz. És igen, nagy befolyással volt a személyiségemre, viselkedésemre. Nem éreztem férfinak magam miatta és sokáig utáltam magam, szégyenkeztem miatta.


És igen, szerintem egy férfi nem képes a valódi férfivá válásra személyiségében, amíg a pénisze nem hatolt be egy vaginába (amennyiben heteró).


Nem valami külső fizikai tényező miatt, hogy mondjuk csak a szüzesség elvesztése után indulnak meg bizonyos hormonok termelései. Hanem egyszerűen csak a tudat miatt, hogy még szűz, ami nagyon sok téren visszaveti a szellemi előrehaladását.

2014. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!