Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Főleg 18 év körüliek....

Lányok! Főleg 18 év körüliek. Ti mit szólnátok, ha ezt megtudnátok attól a fiútól, aki udvarol nektek és valamennyire be is jön?

Figyelt kérdés
Hogyha a fiú elmondaná, hogy a szüzességét egy egyéjszakás kalandon vesztette el, amit már megbánt. Értékelnétek az őszinteségét vagy hagynátok a fenébe az ismerkedést ezek után vele? Sose volt szerelmes, sokat nem is jelentett neki, mivel józan sem volt igazán.

2014. júl. 3. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A jelen számít nem a múlt. Az meg nem is igazán érdekel, hogy hánnyal volt és kivel, hogyan.


Bár azt sajnálnám, ha nem élvezte volna az elsőt :/

2014. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Értékelném az őszinteségét, nem zavarna.
2014. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát... inkább csak amiatt aggódnék, hogy még mindig ilyen partyface-e, aki leissza magát annyira, hogy dugjon egy random lánnyal. Én antiszoc fajta vagyok, szóval kicsit meglepődnék, attól függene a további kapcsolattartásunk, hogy milyen régen történt a dolog, és hogy azóta mennyire lett normálisabb a gyerek, illetve hogy a jelenlegi stílusában látok-e kivetnivalót.
2014. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nem élvezte, csupán semmit nem jelentett neki, nem is nagyon ellenállt mert ő és a lány se volt józan és megtörtént. De a lány mászott rá, ezt többen is tanúsíthatják.
2014. júl. 3. 21:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Régen csinált hülyeségeket, de mára megváltozott. Már nem is nagyon bulizik vagy ha igen mértékkel.
2014. júl. 3. 21:52
 6/8 anonim ***** válasza:

nem örülnék neki, de értékelném az őszinteséget

ennyi még nem lenne kizáró ok, ez a múlt (bár ezzel nem azt mondom, hogy egyáltalán nem számít ki mit csinált régebben, de ez belefér)

2014. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem egyszer egy srác elmesélte, hogy 12 évesen csoportosan maszturbált a pajtásaival egy lányra, aki szintén jelen volt, kb. ő volt a karmester. Hát, nem tudtam, sírjak-e vagy nevessek, de végül is már régen volt. Inkább csak meglepődtem, hogy úristen, a Skinsből lépett ki ez a gyerek...?

Hát, van ilyen. Szerencsére már megkomolyodott.

2014. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egyátalán nem lenne nálam kizáró ok. Mindenki hibázhat, meg ha azóta megváltozott akkor nem lenne semmi baj.
2014. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!