Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek hiba lenne/megbann...

Szerintetek hiba lenne/megbannam ha lefekudnek egy sraccal (meg szuz vagyok) akit tiszta szivbol szeretek, de nem jarunk? Mar egy eve sem veled sem nelkuled kapcsolatban vagyunk.16/L

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 01:56
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem csak megdug es otthagy, akkor nem. Amugy ezt neked kell tudni, kevesebbnek erezned magad, ha az elso mondatban leirt tortenne?
2014. júl. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Te nem vagy még készen a szexre, különben nem tennél fel ilyen ostoba kérdést idegen embereknek. Én a szexuális dolgokról sosem kérdeztem idegeneket az interneten, arctalanul


Takarodj aludni

2014. júl. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azzal díjaznád, hogy neki adod a szüzességed?

Szerintem bánni fogod, hacsak nem önámítással becsapod magad, és a szőnyeg alá söpörve vicsorítva azt fogod mondani, hogy "de igenis megérte" csak azért, hogy neked legyen igazad, hogy nehogy úgy tűnjön, hibáztál.


Az a tény, hogy egy ilyen kérdést felteszel, már az mutatja, hogy éretlen vagy fejben a dologhoz.


És ezt ne vedd bántásnak. Ezt a legnagyobb jóindulattal írtam.

2014. júl. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha szerelmes vagy akkor talán nem bánod meg. Nem kell ezt túlagyalni szerintem. Fontosabb hogy védekezzetek.
2014. júl. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nagyon gyakori ***** válasza:
100%

Milyen kérdés ez? Egyértelműen nagy hiba. Még csak nem is jártok... Nemhogy komolyabb. De azért "arra" jó lennél! Micsoda felelősségteljes fiatalember a kiszemelted...

Sajnos most téged elvakít a szerelem, és hazudsz magadnak. Tudom, hogy nem ezt akartad hallani. Viszont én nem bántásból írtam, ez egy objektív vélemény, mert engem nem vakítanak a hormonok az ügyben. Remélem tudtam segíteni:)

2014. júl. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, hiba lenne, előttem írták.NAGY hiba!
2014. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!