Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Kinek mit jelentett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Kinek mit jelentett a kapcsolatban egy hiba?

Figyelt kérdés

A minap összevesztem a párommal.

Haragosan beszéltem vele :( , és ahelyett h segítséget kértem volna tőle az aznapi ügyel kapcsolatban, rajta töltöttem ki a mérgem. Szánalmas módon kértem h váljunk külön, de mikor észbekaptam, végigsértettem. Gondolkodási időt kért, de nemhagyott el.

Még nem jöttem rá mekkora sebeket okoztam neki, de válaszfalt húzott magaköré.

Egy ilyen eset után ki hogyan tekintene eztán a párjára?

Barátként, vagy csak "arra" alapoznátok eztán?


2010. márc. 5. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát figyelj.

Meglehet érteni, hogy ideges voltál.

Valaki igy, valaki ugy veszi ezt le.

Ezvan, Sprite.=/

2010. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Többször bántott meg a párom, mint én őt (nem elfogultságból, valószínüleg, ő kevésbé tapintatos, nekem meg az apró dolgok nagyon számítanak)

Én elég figyelmes vagyok vele kapcsolatban, éppen ezért ugyanezt várom el Tőle is...sajnos nem mindig sikerül se nekem se nekem...

Számomra(unkra) nem megengedett a csúnya beszéd, a kiabálás, a csapkodás, az erőszak, az agresszió...Amikor csúnyán beszél (ha nem is vulgárisan de mondjuk felemeli a hangját) már akkor is figyelmeztetem, hogy nem egy haver vagyok..hanem a párja, úgyhogy fogja vissza magát...

Ilyenkor általában ( előfordul bárkivel, hogy téved...hibázik) egy őszinte bocsánatkéréssel el lehet intézni...

Megbocsájthatatlan, vagy több időt igénylő problémák, az igéret nem betartása, a bizonytalanság...stb...

megcsalás, bizalmatlanság nálunk nem okozhat problémát...

2010. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*se nekem se neki (elirtam bocsanat)
2010. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én sürgősen elkezdenék kaparni a helyedben.... elég gáz,hogy azt bántod, akit szeretsz....
2010. márc. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

most van itt a rossz ideje de ez is elfog múlni csak

kitartás!

2010. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!