Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba hogy 14 évesen nem azt akarom hogy a legfontosabb dolog egy kapcsolatban a testiség legyen?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Fiú vagy lány vagy? Testiség? Kicsit részletesebben? Elég tág fogalom a testiség..
2009. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lány,és a testiség alatt azt értem hogy smárolás legyen a legfontosabb meg az hogy taperoljon a srác,meg hasonlók.
2009. ápr. 30. 20:54
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem normális, hogy nagyon szeretsz smárolni... De azért ne smárolj mindenkivel csak akit szeretsz.
2009. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szerintem félreértettél,nekem még sosem volt barátom,és pont hogy NEM akarom hogy olyan barátom legyen aki csak ezt akarja
2009. ápr. 30. 21:05
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Én 18 éves vagyok, és nekem sem az a legfontosabb :) Megnyugodhatsz :)
2009. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, te vagy a normális 14 éves.
2009. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

15 éves vagyok és nekem sem ez a legfontosabb. Volt pár barátom de egy kivételével egyik sem volt olyan hogy gyere ide aztán feküdjünk le és smároljunk mert ez a legfontosabb. De volt egy(keményen 4 napot jártunk) aki oda bújt puszilgatott, puszilgatta a nyakam meg ment volna lejjebb is de én szóltam neki hogy álljon már le mert tiszta nyál vagyok. Meg felhívott magához meg jött egy b.nőm és neki is ott volt 2 haverja erre ott akart lefeküdni velem.(Szűz vagyok és mg maradok is egy darabig) Na akkor mondtam hogy nekem ez nem megy.

Szerintem fontos egy kapcsolatban hogy legyenek érzelmek és normálisan kommunikáljunk. Persze fontos az is hogy ezt kifejezzük például egy csók vagy megölel egy szerinte normális de nem folyamatosan.

2009. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2009. máj. 1. 09:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez függ az érzelmeidtől. Én az előző barátaimmal együttvéve csókolóztam háromszor, mert nem volt fontos. Viszont a szerelmemet annyit csókolgatom, amennyit csak lehet:) Bár én nem 14 vagyok.
2009. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is 14 vagyok. Szerintem nem baj hoyg nem kívánod...Mindenki máshogy van ezzel. Én pl szeretem a 'testiséget' de még szűz vagyok!
2009. máj. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!