Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A menstruacio elmultaval kb...

A menstruacio elmultaval kb hanyadik naptol kezdodik es mennyi ideig tart a "termekeny idoszaka" egy nonek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 14:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem mellesleg meg azért a könyvben sem viccből van benne ez az adat. Na de más az elmélet és a gyakorlat... és nem kellene leszólni másokat attól, hogy mondanak egy adatot.
2014. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

# 11


Senkit nem szóltam le, és még csak azt sem vontam kétségbe, hogy valahol található ilyen adat (ha nem is egy anatómia könyben, ami az emberi teste felépítésével foglalkozik).


Arra igyekeztem felhívni a figyelmet, hogy a nagy számok törvénye miatt még akkor is nagy a kockázat, ha csak valóban 0,1% esély lenne egy spontán ovulációra - nem beszélve arról, hogy milyen lehetséges következményt kockáztat az, aki arra bízza magát, hogy majd nem ő lesz az, akinek pechje van.


Ha tanultál esetleg valószínűségszámítást, és van kedved hozzá, akkor körülbelül kiszámolhatod, hogy egyetlen hónapban hány fogamzóképes nőnek van spontán ovulációja akár Magyarországon, akár a világon azzal a csekélynek tűnő 0,1 % eséllyel számolva.

2014. júl. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Valóban onnan van.


Elég durva azért hogy sosem vagyunk biztonságban :(

2014. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Na a nőgyógyászok tömjénezését hagyjuk! 25 éves múlttal is vannak közöttük sarlatánok! Alapvető dolgok megállapitására és odafigyelésre képtelen némelyik!
2014. júl. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezt viszont tanusíthatom... nekem 3-ból 3 nődoki lesz...rta, hogy retteneteset fáj a fejem a tablettától+ki sem vizsgáltak...
2014. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

# 14


"Na a nőgyógyászok tömjénezését hagyjuk! 25 éves múlttal is vannak közöttük sarlatánok!"


Sajnos nekem is vannak rossz tapasztalataim mind nőgyógyászokkal, mind más szakorvosokkal.


Megkérdezhetem tőled, hogy azt a mondatomat, ami úgy hangozott, hogy "A spontán ovuláció gyakoriságát illetően inkább hiszek a 25 éve praktizáló szülész-nőgyógyászomnak meg a védőnő ismerősömnek, mint az orvostanhallgató barátodnak.", te valóban úgy értelmezed, hogy én a nőgyógyászokat "tömjénezem"?

2014. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16-os. Nem az én barátom! De egy szakkönyv is ér annyit, mint egy orvos szava! Teljesen mindegy különben hány százalék a spontán! Ha te benne vagy!

Pasiból vagyok, de sajnos(?) sokat kellett az orvosok miatt "tanulnunk"!

Kihallatszott ahogy azzal a nőgyógyásszal beszéltem (emeltem rá az asztalt), akihez a párom járt gyerekkora óta. Mi a f... at vizsgált évek óta, ha a párommal én közöltem 23 évesen, hogy kettőzött hüvelye van? Müller-szindróma.

A másik XX. ker. Szinte doktor. 5 alkalommal volt a párom nála, vitte az összes dokumentációt. Egyszer nem nézet fel a papírjaiból! A labor alapján ráírta a papírra, hogy semmi baja. Nem ő irányította át a párom, hanem magától felment az onkologiára. Kétségbe esve hívott! Egy órs múlva olyan papír volt a kezébe, hogy daganat, azonnal ki kell pakolni! Rohantan befelé. Ő tartott vissza, hogy ki ne dobjam az ablakon! Tudom nagyon eltértünk a spontán ovulációtol, cssk hátha megértik páran ha szívem csücskei a nőgyógyászok!

Még egy adalék. 5 hét korház, mert 5 nap mulva szétnyílt a hasa varratszedéskor, bakteriális fertőzés! Na ekkor, ennyi kedves orvost nem láttam még egyrakáson!

2014. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!