Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek az normális h...

Szerintetek az normális h félek az első előtt?

Figyelt kérdés
A barátommal már vagy 2 éve együtt vagyunk és megbeszéltük h a 18. szülinapomon meg lesz és én holnap leszek 18 és kicsit félek :\
2014. júl. 11. 16:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Normális, hogy félsz, de azért nem kellett volna így előre kitűzni az időpontot, hanem hagyni valamikor 18 éves korod után egy spontán alkalommal megtörténni, mert így csak előre ráizgulsz.
2014. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nyugi, ő jobban fél.
2014. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Akkor csináljátok amikor úgy érzitek, hogy már mehet. Ha félsz, izgulsz hogy mi lesz, hogy lesz akkor nem kellene "elkapkodni" csak mert 18. Ha nem élvezed, akkor nem is jó. Amúgy meg szabad közben kommunikálni, és szólni hogy mit hogyan csináljon vagy ne csináljon.
2014. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeket :)
2014. júl. 11. 16:29
 15/22 anonim ***** válasza:

Igen, normális, ha kicsit izgulsz. Félni nem kell.

Az érettségihez szoktam hasonlítani. tiszta ideg tőle az ember de utána néz, hogy "jaaah csak ennyi?" :)


Nem törvényszerűen fáj. És ha előtte petting már volt, akkor jól tudhatjátok, hogy a másiknak mi a jó.


És csatlakozom ahhoz aki nem érti a tervszerűséget. Egyrészt ráparázol előre, másrészt nem nagyon értem, hogy egy szerelmes pár két évig miért vár a másikra. Sokkal több értelme lett volna fél évesen spontán kialakuló együttlétben elveszíteni.

:)

2014. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

jah és sikosító ha van kéznél jól jöhet.

Az idegességtől ha a nedvesedéssel vannak gondok jó ha van, de első alkalommal amúgy is sokat segíthet egy átlagos lánynak. (ha erős a nedvesedés nyilván felesleges)

2014. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A pettingeléssel meddig jutottatok?


Akár simogatással, akár orális kényeztetéssel el tudott már juttatni a barátod a csikló orgazmusig?


És te kényeztetted már őt? :-)

2014. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
eljutottunk már a csikló orgazmusig és igen én is szoktam őt kényeztetni ;)
2014. júl. 11. 19:20
 19/22 anonim válasza:
Na, mi volt? Megtörtént? Milyen volt? :)
2014. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Igen megtörtént :))) ^^ és nagyon jó volt kicsit fájt csak :) Életem legjobb szülinapja volt :3
2014. júl. 14. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!