Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tudok tenni, ha 29 éves...

Mit tudok tenni, ha 29 éves szűz férfiként kezd ez a dolog az agyamra menni, nem fog a tanulás sem, nem jegyezek meg semmit, pontatlan lett a munkám is, indiszponálttá váltam?

Figyelt kérdés
Sosem volt még barátnőm, nem tudom milyen megölelni valakit, mármint nekem tetsző nőt, csókról csak álmodom. Heti 1 napot teljesen magamba fordulva töltök, néha néha sírógörcs is rám jön, holott erős vagyok, nem az a nagyon érzékeny fajta. De egy idő után az ember összeomlik, hogy az összes ismerős kapcsolatban él, vagy már legalább volt valakijük. Kezd ez a munkámra is rámenni, nem tudok megfelelően odafigyelni, ha elolvasok valamit, képtelen vagyok megjegyezni, pedig az egyetemen még jó volt a memóriám. Mit tegyek? Véget vessek a szenvedésnek és ugorjak le valahonnan? Prostituálthoz nem lenne könnyű mennem, mert 100 km-t kellene ahhoz utaznom, tehát vidéki vagyok. A másik, szerintem tuti csődöt mondanék ott is, már annyira alá van ásva az önbecsülésem a sok visszautasítás után. Ja, nem vagyok kövér és alacsony, de rohadtul félénk és bizonytalan e téren. Meg hát pucéran ott lenni egy nővel, hogy utoljára 10 éve így anyám látott, hát nekem frusztrációt okozna. Mit tegyek? Pszichológushoz nem megyek, voltam már, nem nyert a dolog.
2014. júl. 11. 20:31
1 2 3
 1/21 Kerida ***** válasza:
21%
Barátság extrákkal?
2014. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
17%

Hali!

Mi lehet a gond?Azért ha 29 évesen sem volt még barátnőd,akkor tuti van valami!Nos én tudok 2 megoldást a problémádra,ami 100% biztos.

Nézzük csak:

1.Nem vagy túl vonzó,nem jössz be sok lánynak,ezért többnél kellene próbálkoznod,hogy találj olyat akinek tetszel!Szóval légy bátor,határozott és próbálkozz be minden lánynál.Így nagy eséllyel találsz valakit,de nem tuti!Viszont ez a könnyebb és rövidebb út.

2.A hosszabb és nehezebb út,ami azonban biztos sikerrel kecsegtet.Ki kell gyúrnod magad,nincs más választás.Így a külsőd az ÖSSZES lány számára vonzó lesz és 100%,hogy találsz majd barátnőt,SŐT nálad fognak kezdeményezni a családalapítást tervező nők,mert tökéletes partner az erős férfi,ráadásul ha egyetemet végzel és dolgozol,akkor anyagilag sem lehetsz rossz választás.


Mérlegelj a két út között és válassz!Más megoldás nincs a problémára,amit mások fognak ide írni mind mellébeszélés!

2014. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted, hogy barátság extrákkal?
2014. júl. 11. 20:38
 4/21 anonim válasza:
26%

Nem szemetkedni akarok.....de ez komoly????

En 16 eves lany letemre alig birom ki h sose vtam meg senkivel!!

a szuleim elzarjak a kulvilagot elolem ezert nem lehet pasim! mar csomo jelentkezo volt de nem engedtek sehova!! de nemlenyeg.. .

A lenyeg h en alig birok magammal, ees felfoghatatlan szamomra h 29evesen meg sose szexeltel.....ne felj azt ajanlom ;)

2014. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
19 lánynál próbálkoztam eddig, semmilyen sikerem sem volt. De nem vagyok annyira ronda szerintem. Legalábbis sok-sok száz nálam kellemetlenebb külsejű alakot láttam vonzó nővel.
2014. júl. 11. 20:40
 6/21 Kerida ***** válasza:
58%

Egy férfinél azért a szimpla külsőn kívül még sok minden más bejátszik pl. hogy mennyire határozott, céltudatos, humoros, veszi-e a lapot? stb.


A nők többsége szereti készen kapni a szívtiprót és nincs kedvük kitanítani egyet.


Amúgy arra értettem, hogy egy lányismerőst akivel szimpatizáltok egymással, befűzni szexpajtásnak. Neked is lesz tapasztalatod és magabiztosságod és ő is levezeti a felesleges feszkót.

2014. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%

5os vagyok.....

sajnalom h nem volt sikered :///

Lehet h nem veled van a baj....csak rossz csaj fajtanal kutakodsz....

valassz egy uj idealt hatha sikered lesz :) :)

2014. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

,,Egy férfinél azért a szimpla külsőn kívül még sok minden más bejátszik pl. hogy mennyire határozott, céltudatos, humoros, veszi-e a lapot?"


Sajnos így van, szerintem sem a külső a fő gond, mert 10 per 4 nél nem vagyok rosszabb pasas. Ilyen téren nem vagyok határozott, humorom eléggé gyenge, nem tudom fejleszteni sem, sokszor blokkolok beszélgetés közben, nem tudok sosem mókázni. Nagyon komoly ember vagyok a való életben, és ismerkedés közben is ez az énem jut felszínre, ami elriasztja a nőket, ha egyáltalán szóba állnak velem. Próbáltam már viccelni, nem állt jól, mindig mondták. Van akinek jól áll, van aki hiába töri magát, akkor is erőlködésként fog ez lecsapódni. Az, hogy veszem-e a lapot? Mivel nem nagyon látom, hogy egy nő is küldene jeleket felém, vagy ha 100 ból 1 is küld, az is annyira irreleváns, hogy nem lehet észrevenni, vagy kétértelmű.

2014. júl. 11. 20:53
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
4-es: Asszem én értem, miért zárnak el a szüleid a külvilágtól. xD
2014. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
ÉN is igy vagyok vele kérdező ahogy te, se bnő, se csók, se szex, se semmi. A különbség annyi hogy én 18 vagyok, de valószínüleg 29 évesen is így lesz..
2014. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!