Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális dolog?

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Imádom szemölödcsipesszel szedegetni a lábszőrömet. Lány vagyok, és nem gyantázom, hanem epilálom a lábam így ugye mindig kimarad pár szál, mert az epilátor nem viszi le. Ezeket imádom kihúzogatni. Leülök a fotelembe, bekapcsolok valami zenét, és szemöldökcsipesszel szedegetem a lábszőrömet. Olyannyira "megszállott" vagyok, hogy egyszer eltűnt a szemöldökcsipeszem, és még tanulni sem tudtam, nem tudtam koncentrálni, mert egész végig csak az volt a fejemben, hogy milyen jó lenne most kihúzni pár szőrszálat. Ez normális? Mert miközben csinálm, elég hülyén érzem magam, ha belegondolok, hogy nézne ez ki kívülről, ha valaki meglátna.

2014. ápr. 12. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én több lányt is ismertem, akik ugyanígy epilálás, fürdés után órákig húzogatták a szőrüket.
2014. ápr. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én pont ugyanezt csinálom :) szerintem normális.

Utálom a szőrt és jó érzés kitépi, megszabadulni tőle.

2014. ápr. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom hogy normális-e de ugyan ezt csinálom! :D
2014. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!