Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek a első szex...

Szerintetek a első szex korfüggő? te hány évesen veszítettétek el?

Figyelt kérdés

(Igazából az nem szégyen szerintem,ha egy 14-15 éves lány elveszti a szüzességét,hisz az első menstruációtól kezdve,már érett a szexhez.Vagyis én így tudom.)

Tehát.. 2 hónapja vagyunk együtt a barátommal és már most nem túl jó a kapcsolatunk,sok a vita,így azt gondolta,jobb lenne a kapcsolatunk egy 'gyengéd együttlét' után. Mikor vele vagyok,én is érzem,hogy most kéne mert van mikor annyira megkívánom,hogy olyankor direkt terelem a szót.De nekem ez lenne az első.. 14 vagyok (nem kérek a kritikákból) és valahogy úgy érzem,hogy felvagyok rá készülve testileg és lelkileg.hiába vagyok ennyire kicsi még. Jó alakom van,kb.mint egy homokóra.valahogy mégis szégyenlem elötte a testem és ezért félek az elsőtől..Pedig azt mondják a homokóra a legszebb női alak. De lényegében az lenne a kérdésem,hogy ha tényleg szeretem és ő is engem (8hónapig várt rám,míg mással foglalkoztam de ő tűrte) akkor miért ne veszíthetném el vele? Ha tényleg most akarom,akkor ez miért korfüggő?(Tudom,hogy megbánnám) segítsetek egy kicsit és legyetek komolyak.)



2014. júl. 12. 00:07
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Figyeljetek. Azt nem mondtam,hogy el is fogom veszíteni 14 évesen. Csak érdekel más véleménye,meg persze ez egy hírtelen döntés volt.És ne higyje azt senki,hogy csak a 'szex világában' élek,mert nem.. Igaz,gyerek vagyok még nagyon.DE MINDEN FEJBEN DŐL EL!
2014. júl. 12. 00:32
 12/27 anonim ***** válasza:

"gyerek vagyok még nagyon, de minden fejben dől el"

Ez a kettő hogy kapcsolódik össze? Nem értem a logikát cica

2014. júl. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Na,annak biztos nyomós oka lehet..
2014. júl. 12. 00:55
 14/27 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen vesztettem el és örülök, hogy nem korábban. Ekkor már készen álltam rá teljesen és jó emlékként maradt meg, nem bántam meg. Ennyi idősen még iszonyú fiatal vagy, ráadásul nem is jó a kapcsolatotok. Ilyen fiatalon ne add oda magad 2 hónap után, pláne, ha már most gondok vannak. A sráctól ráadásul elég sz.ar duma, hogy jobb lenne a kapcsolatotok egy "gyengéd együttlét" után...egy fenét, nem ezen múlik.
2014. júl. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Igazad van.de igazából attól félek leginkább,hogy rosszúl esne neki a nemleges válasz,ha pedig ez miatt hagyna el,tényleg fölősleges dolog az egész.
2014. júl. 12. 01:10
 16/27 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy a te életkorodban a lányok testileg már lehet hogy fejlettek, nőiesek, de lelkileg, pszichésen még messzebb vannak attól az életkortól, ami ideális lenne arra, hogy életükben először szeretkezzenek.


Lehet, hogy ezt te is így fogod látni egyszer, évekkel később, amikor visszagondolsz majd a mostani énedre, és lesz összehasonlítási alapod - függetlenül attól, hogy hogyan döntesz ebben a kérdésben.


Én huszonéves felnőtt nőként is úgy éreztem, hogy két hónapnál több időre volt szükségem ahhoz, hogy annyira megismerjek egy férfit, testileg-lelkileg közel kerüljek hozzá annyira, hogy már nagyon vágyjak arra, hogy szeretkezzünk - de ez biztosan mindenkinél más.


Ha én lennék hozzád hasonló helyzetben, én amiatt nem szeretkeznék még ezzel a fiúval (függetlenül a koromtól, és attól, hogy mennyi ideje vagyunk együtt), amit arról írtál, hogy milyen a kapcsolatotok:


"2 hónapja vagyunk együtt a barátommal és már most nem túl jó a kapcsolatunk,sok a vita,így azt gondolta,jobb lenne a kapcsolatunk egy 'gyengéd együttlét' után.


Én a saját élettapasztalatom alapján azt gondolom, hogy egyrészt a már most nem túl harmónikus kapcsolatot nagy valószínűséggel nem fogja ilyen értelemben jobbá tenni a "gyengéd együttlét", másrészt nem biztos, hogy bölcs dolog lenne a szexet eszközként használni egy másik cél elérése érdekében.

2014. júl. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
ha a nemleges válaszért elhagy, és 2 hónapja vagytok együtt, ez ennyit is ér...
2014. júl. 12. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Homokóra alak 14 évesen, ezen jót nevettem. Egy fejletlen testű kislány vagy, és az is maradsz még egy jó 2 évig minimum.


A barátod gondolom 20 kb., mert a mai világban már ez a menő. Respect neki hogy ilyen kitartása van, a legtöbb már át szokott térni 8 hónap után másra, ha nem sikerül megdöngetnie.

2014. júl. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
nem 20...16:)
2014. júl. 12. 10:10
 20/27 anonim ***** válasza:
feküdj le vele, te döntésed, ha szeretnéd akkor nem fogod megbánni! én 13 éves voltam és a srác utána otthagyott...na én megbántam, de ha szeretitek egymást, akkor nem fogod.
2014. júl. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!