Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek a első szex...

Szerintetek a első szex korfüggő? te hány évesen veszítettétek el?

Figyelt kérdés

(Igazából az nem szégyen szerintem,ha egy 14-15 éves lány elveszti a szüzességét,hisz az első menstruációtól kezdve,már érett a szexhez.Vagyis én így tudom.)

Tehát.. 2 hónapja vagyunk együtt a barátommal és már most nem túl jó a kapcsolatunk,sok a vita,így azt gondolta,jobb lenne a kapcsolatunk egy 'gyengéd együttlét' után. Mikor vele vagyok,én is érzem,hogy most kéne mert van mikor annyira megkívánom,hogy olyankor direkt terelem a szót.De nekem ez lenne az első.. 14 vagyok (nem kérek a kritikákból) és valahogy úgy érzem,hogy felvagyok rá készülve testileg és lelkileg.hiába vagyok ennyire kicsi még. Jó alakom van,kb.mint egy homokóra.valahogy mégis szégyenlem elötte a testem és ezért félek az elsőtől..Pedig azt mondják a homokóra a legszebb női alak. De lényegében az lenne a kérdésem,hogy ha tényleg szeretem és ő is engem (8hónapig várt rám,míg mással foglalkoztam de ő tűrte) akkor miért ne veszíthetném el vele? Ha tényleg most akarom,akkor ez miért korfüggő?(Tudom,hogy megbánnám) segítsetek egy kicsit és legyetek komolyak.)



2014. júl. 12. 00:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
8 hónap után nem akar sex nélkül távozni .. ez a helyzet a viták maradni fognak szakítani fogtok... de elmondhatja legalább megvoltál neki ezért van a szöveg...
2014. júl. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
100%
Nem túl jó a kapcsolatotok, és erre az a megoldás hogy lefekszel vele??? Ez ám az érett gondolkodás..
2014. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Az előttem lévő válaszolóval kell, hogy először is egyetértsek. Másrészről, ha tényleg úgy érzed magad, hogy normális vagy, akkor ilyenre ne is gondolj. Lehetsz akármilyen érett is attól még 14 éves maradsz. És ezt tapasztalaból mondom. Mikor én voltam ennyi idős ez meg se fordult a fejemben. ;)
2014. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, minden mondatodból süt, hogy mennyire éretlen és gyerekes vagy. Azért mert mások már 10 évesen szexelnek kb, neked még nem kell. A barátod meg aztán tényleg nagyon tudja, hogy mitől lesz jobb egy kapcsolat, gondolom ő is hasonlóan érett gondolkodású mint te. Ha akarsz akkor szexelj vele, fogalmam sincs, hogy akarod-e, mert egyik szavaddal ütöd agyon a másikat, de szerintem még te magad sem tudod, hogy mire vágysz és mire vagy kész. Én anno 18 évesen feküdtem le a barátommal, csodálatos élmény volt és mikor megtörtént egy perc kétely sem volt bennem, tényleg akartam. 14 évesen viszont még távolról sem vagy érett erre, bárhogy is érzed. Tényleg nem értem hogy képes valaki 14 évesen szexelni, nekem anno 14 évesen minden eszembe jutott csak a szex nem...25/l
2014. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
51%

Kész röhely. Itt mindenki megmondja név nélkül a frankót, de egy se képzeli magát a helyedbe... Manapság ez van... Veled egyidös fiú vagyok, és így mondom neked, NE TEDD!!!

Ha tényleg szeret bír rád várni. Hameg nem vár, küldd el a pics*ba te jobbat érdemelsz. Én 4 évet vártam a barátnömre, nem 8 hónapot és megérte. De még meg se fordult olyasmi a fejemben, hogy lefeküdjünk. Egy lánynak nagyon fontos ez, szóal mondd neki hogy vár rád, vagy megy a fr*ncba. Ne alacsonyitsd le magad, jobbat is találhatsz.

Üdv. Márton

2014. júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
én azt mondom, hogy tartozz abba a lány csoportba, akik válasznak azt írják, hogy 18 évesen jó emlékként marad az emberben. ne tegyél olyat, amiröl tudud te is, hogy megbánnád. ha 2 hónap alatt ennyi konfliktus van, akkor gondolj bele, ha pl. házasok lennétek. inkább most ebben az igen-igen kezdetleges stádiumban válljatok el, mint hogyha 1-2 éve járnátok. tanácsom tömören: szard le a pasit, ha már be vagy izgulva, van rá egy csiklód és 2 kezed, a szexet még hagyjad legalább18 éves korodig és akkorra ne egy kikopott rongydarab legyél, hanem egy szép formás testű hölgy, aki mindenre készen áll. Mi lenne, ha anyád valamikor elvinne a nőgyógyászhoz szűrővizsgálatra és a papíron az állna, hogy a szűzhártya már csak múlt idő. legyél észnél!
2014. júl. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Pont a napokban gondolkodtam el, hogy milyen érettnek hittem magam a te korodban és hogy azon a szinten igazából még csak most állok. Van, amikor indokolt, hogy 14 évesen elveszítsd, mondjuk egy év járás után (legjobb barátnőm, és nem bánta meg), de szerintem az, ha kívánod, a hormonok miatt van, viszont ha szégyellnél levetkőzni, az sok mindent elárul...feszengnél, nem lenne jó. Különben ez a kifogás, hogy a gyengéd együttlét után jobb lenne, a legátlátszóbb érzelmi zsarolás, nekem elhiheted....remélem segítettem 16/L
2014. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!