Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon fontos. Ebből lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos. Ebből lesz terhesség vagy nem?

Figyelt kérdés

Két hete pettingeltem a barátommal. Azt mondta utána h el is vette a szüzességem, ezért fájt. Nem használt óvszert én se szedek fogamzásgátlót. Azt mondta h nem fogok teherbe esi. Nagy nehezen hittem neki és múlt héten meg is jött normálisan a menstruációm. Ezért kizártam azt hogy terhes vagyok. Ezen a héten keddtől alhasi görcseim vannak. De nem annyira erősek mint menzesz alatt. Tegnapelőtt megint szexeltünk a barátommal és nem húzott gumit. Azt mondta, hogy hirtelen kihúzta, mielőtt elélvezett volna. Tegnap elmentem nőyógyászhoz, akinek elmondtam mindent és megvizsgált. Azt mondta, nem vagyok terhes, de esemény utáni tablettát vegyek be. Ma vettem be , 48 órán belül. De ma reggel hánytam. Pedig ma nem is ettem még semmit. Anya szerint az ideg miatt hányhattam. A barátom meg most nem szól hozzám, mert szerinte túlkomplikáltam a dolgokat. És az esemény utáni tablettába sem adott bele egy forintot sem...

Mit tudok tenni? Valaki tud segíteni? Elnézést ha hosszúra sikeredett!

Hülye válaszokat nem szeretnék, így is ki vagyok bukva rendesen.

17/L



2014. júl. 10. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lessz sajnos
2014. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Terhes vagy.
2014. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

"Két hete pettingeltem a barátommal. Azt mondta utána h el is vette a szüzességem"


Egyébként Te magadtól nem vetted észre, hogy elveszi a szüzességed???

Már megint vagy kamu, vagy agyhalott ... :-S

2014. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem tudok válaszolni, hogy ebből lesz-e terhesség vagy sem, mint ahogy szerintem senki sem tudja ezt megállapítani interneten keresztül. Ilyen "módszer" mellett az esély megvolt rá, de szerintem a nőgyógyász, ha érti a dolgát, akkor nem beszél hülyeségeket, és minden rendben lesz. Próbálj megnyugodni. :)

Viszont szerintem a barátodat felejtsd el, bunkó! Láthatóan az a fontos neki, hogy ő jól érezze magát, és mindent megkapjon, viszont nagyon nem úgy tűnik, hogy egy kicsit is aggódna miattad. Gyanítom, ha teherbe esnél, szó nélkül lelépne.


20/F

2014. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Pettingeléstől nem leszel terhes, és nem hiszem, hogy a szüzességed úgy vette el.

Gumi nélkül szexeltek, akkor igen terhes lehetsz. De miért nem védekeztek? 17 évesen azért erre odafigyelhetnél.

Ha a nőgyógyász azt mondta, hogy nem vagy terhes, akkor nem vagy terhes.

2014. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ilyen idióta kisfiúktól mentsen meg az ég mindenkit....
2014. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem ártana tudni valamit, attól, hogy kiveszi az élvezés előtt még az előnedvtől lehetsz terhes! Szóval, ha nem akarsz fattyút, akkor szedd csak az esemény utánit!
2014. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Kerida ***** válasza:
100%

Hát először is tisztán kéne látni a helyzetet.

Innen a netrtről senki nem fogja neked megmondani, hogy terhess vagy-e. A szex felelősség, ha nem érted, hogyan fogan a gyerek, akkor miért szexelsz? Így hogy vállalod a felelősséged? És olyan férfivel miért vagy együtt, akit hidegen hagysz? Mert kb. csak ürit beléd. Erre vagy jó. Egyenlőre.


Szexelni akkor kell, ha védekezel, ha nem akkor meg nem értem minek idegeskedsz a gyerek miatt. Az ember már ősidőktől fogva azért kéjeleg, hogy szaporodjék, aki ez ellen nem tesz semmit, az előbb utóbb terhes lesz.


Én megértem, hogy ez az első kapcsolatoadod és örülsz neki, hogy végre egy pasi aki rád néz, de szétteni a lábadat csak olyannak érdemes aki törődik veled, és nemcsak addig amíg szétrakod a lábad. Mert ez így mehet, talán 4 évig is, de meg fogod unni és bele fogsz gajdulni abba, hogy hónapról hónapra rettegsz, hogy ne legyél terhes, mert elhagy, hogy mindig szexre kész legyél mert elhagy... bár ekkora balekot mint te biztos nem talál.


Terhességet csak orvos és a teszt állapít meg, interneten nem létezik még erre mód, tehát ezt a gyk-s közönségtől ne is várd el.


Legközelebb keres egy olyan fiút aki szeret, megbecsül aki vigyáz rád. Ha nem akarsz terhes lenni akárhogy könyörög pasi, gumit húzzatok. Inkább fürödjön zokniban, mint egyedül maradj egy babával, vagy üljél a váróban abortuszra.

2014. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Keridának adok igazat!


Szerintem az ilyen pasi mehet a lecsóba!


A két héttel ezelőtti dologban is vannak kétséges részletek! De ha pettingeltek akkor elméletben nem hatol beléd, csak különböző módon izgatjátok egymást. Ha elveszi a szüzességedet akkor az behatolást jelent. Az hogy fáj az nem kizárólag a szüzesség elvesztésétől lehetett, ha ténylegesen megtörtént.


Azt hogy egy pasi azt mondja"nyugi nem leszel terhes" azt soha ne hidd el!!!!!!! Mi a kockázat számára? Semmi fogja magát és lepattan. Te pedig ott maradsz esetleg terhesen. Neki pedig volt egy-pár jó menete és még óvszerrel sem kellett foglalkoznia.

A barátod a véleménye pedig, teljesen lényegtelen. Ha szeret felfogja hogy hülyeséget csinált. A szexben a felelősség mindkettőtöké!!!!!!!!

2014. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hülyeség ellen nincs orvosság.

Nem most kéne kibuknod, hanem mondjuk mielőtt kis híján felcsináltatod magad, előtte utána kellett volna nézned legalább az alap dolgoknak. Ha már anno biosz órán ezt az anyagot is ellógtad.

2014. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!