Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok az első alkalomr...

Mit gondoltok az első alkalomra mit kell biztosítani?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok, de késznek érzem magam a dologra.

Barátommal már 1 és fél éve együtt vagyok.

Most talán úgy döntöttünk, hogy mindketten készen állunk.

Én is szűz vagyok, ő is.

Szerintetek az jó első alkalomra, ha az extra vastag Durex terméket és Pharmatex hüvelytablettát használunk?

Igen, nálam fő a biztonság.

Főleg elsőnél.

Nem szeretnék azon izgulni, hogy bármi is legyen.

Mint említettem már, fiatal vagyok. A Pharmatex szerintetek jó nekem is?

Nem vagyok allergiás tudtommal semmire se.

Előre is köszönöm a válaszotokat.



2014. júl. 13. 14:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

# 8


Nem tudom, hogy miért kell azon gúnyolódnod, hogy valaki akár tapasztalatlan tiniként, akár felnőtt nőként inkább választja - jó esetben valószínűleg feleslegesen - a kettős védekezést, mintsem egy abortusz akármilyen minimális kockázatát.


Te is tudhatod, hogy nincs olyan védekezési mód, - teljesen szakszerű alkalmazás mellett sem - aminek 100 % lenne a Pearl-indexe.


Nekem sokkal jobb érzés ilyen kérdéseket olvasni, mint azt a több száz "Lehetek terhes, ha...?" / Ugye nem lehetek terhes ...? / Ugye elsőre nem lehet teherbe esni stb. típusú kérdést, nem beszélve azokról a szívszorító kérdésekről, amikor amikor kétségbeesett tinik arról érdeklődnek, hogy hogy zajlik egy abortusz.

2014. júl. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
én 16 éves lány vagyok, 2 hónapja vette el a szüzességem a 18 éves barátom :) mi durex extra safe kotont használtunk és használunk azóta is. hidd el semmi gond nem lesz vele. mi mind a ketten nagyon félnénk ha akár egy kis esélye is lenne a teherbeesésnek. hidd el, nagyon erős az a gumi :) én mindig féltem hogy nehogy kiszakadjon, de nagyon nagyon strapabíró :) remélem jól sikerül az első alkalom, vigyázzatok egymásra és jó szórakozást! :)
2014. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 12-es! :)
2014. júl. 16. 22:58
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket, minden rendben volt. Megszakítással bőven elég volt egy gumi. Köszönöm mindenkinek, aki segített nekem. :)
2014. aug. 2. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!