Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szűzesség elvesztése tényleg...

A szűzesség elvesztése tényleg öregit?

Figyelt kérdés
Észre vettem több lányon 22-24 éves szűz lányok olyanok mintha 17-18 évesek lenének 17-18 éves nem szűz lányok meg évekel idősebbeknek néznek ki és a 16-18 éves szűz lányok olyan cuki szebbek mint a nem szűzek

2014. júl. 12. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
én ilyet nem vettem észre
2014. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az arca élvezés meg fiatalít
2014. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na ezt meg hogy hoztad össze...
2014. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
én se és nem is figyelek ilyesmire, és nem is tudom megállapítani vakiről kinézetre hogy szűz-e, te honnan veszed, hogy vki 18 éves pl és nem szűz vagy szűz? mindenkitől megkérdezed? :D
2014. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Igen, tényleg örökít.

Bebizonyították, mint ahogy azt is, hogy néhány ember, képes agy nélkül élni..erre Te vagy a bizonyíték.

2014. júl. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze. Gondolkodj logikusan, aki tegnap még szűz volt, és ma elveszíti, egy nappal már öregebb is :D

(11 éve vesztettem el a szüzességem. 1 doboz sört nem tudok úgy venni, hogy ne kérjenek személyit, és csak néznek egy nagyot, mikor meglátják a '88-as születésemet :D)

2014. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, én tavaly dugtam, egyből az aktus után vállig érő szakállam nőtt! Meg még reumát is kaptam!
2014. júl. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy megfigyelés alapján nem biztos, hogy jól ismereted fel az ok-okozati összefüggést.


Akkor vonhatnád le ezt a következtetést, ha UGYANAZOKAT a lányokat/nőket látnád öregebbnek a szűzességük elvesztése után.

2014. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!