Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van még olyan 20 éven felüli...

Van még olyan 20 éven felüli lány/nő (ki aminek érzi magát), aki szűz, és nem szeretné még elveszteni? Vagy ettől mindenki minél hamarabb akar szabadulni?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy mindenáron ragaszkodik, hogy későn vagy egyáltalán ne veszítse el, hanem hogy nem akarja elsietni, hanem megvárja azt akivel igazán szeretné.

2014. júl. 17. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%

Tudod, én nem úgy állok hozzá, hogy ez egy csúnyagonosz dolog. Leszarom. A szüzességnek semmi jelentősége, semmit sem fogsz elveszíteni, pláne nem az ártatlanságod. Túl nagy feneket kerítettek ennek a dolognak. A fiúknak ciki, ha sokáig megvan, lányoknak áldás, mert így "rendes és erkölcsös".

Senki nem lesz több vagy kevesebb attól, hogy szűz. Már nem a kicseszett középkorban élünk, bután és istenfélőn. Ne legyetek prűdek, szexelni jó. A szex nem rossz dolog. aki szexel az nem rossz ember.

2014. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Hülyeség ez az igazi dolog. Én most 20 évesen vesztettem el, egyszerűen így alakult, eddig nem találtam olyat akivel szívesen megtettem volna. Semmi sem változott meg az életemben attól, hogy elvesztettem, túl nagy jelentőséget kerítenek az egész dolognak.

20/L

2014. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Én 21 éves vagyok,és még mindig szűz.És nem azért,mert csúnya,vagy kövér lennék,hanem mert egyszerűen nem találkoztam még olyan fiúval,aki megmozgatta volna az érdeklődésemet olyannyira,hogy lefeküdjek vele.

Egyéjszakás dolgok nem érdekelnek,bulizni meg nem járok.

Nem aggódom egyáltalán ezen az egészen.Majd ha megismerkedem egy olyan fiúval aki nagyon tetszik,és szerelmes leszek belé,akkor majd azzal lefekszem.

2014. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha eddig nem dugtam, most már akkor megvárom, akivel tényleg érdemes elveszíteni... Nem érzem már, hogy gáz lenne. :D 20+/F
2014. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igényem lenne már a szexre, de a lelki igényeim nagyobbak. Szerencsére. Vagy sajnos. 23l ;)
2014. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok, van barátom. Néha akarom a szxet, de néha annyi undorító dolgot látok/hallok, feldühít, ahogy a nőkről beszélnek a férfiak, és olyankor pár napig máshogy gondolok a szexre, és inkább még tartogatni akarom a szüzességemet. Néha meg nem érdekel, de persze mindenképp a barátomnak tervezem odaadni. Lehet, hogy nem kellene gyakorin olvasnom a retardáltak kérdéseit ("ha tövig nyomom a szűzcsajnak, az jó lesz?"), és akkor tudok normálisan gondolni erre a dologra.
2014. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Doruss válasza:

#6-os, ez teljesen érthető, de szerintem az embernek ki kell alakítania a saját hozzáállását a szexhez.

Nyilván ehhez az is hozzájárul, hogy bízz a barátodban, hogy tudd, ő sem úgy áll hozzá, ahogy az említett kérdezők.

2014. júl. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha tisztességesen akarunk gondolkodni, akkor olyan nő van aki ennyi idősen szűz, aki még nem találta meg a hozzá illő párt.


Gyűlölöm konkrétan ezt a "minél hamarabb el kell veszíteni" szöveget, "mert az a menő". Nem szégyen, nem is full értékes az a lány aki ennyi idősen szűz. Olyan mint bárki más aki másképp éli az életét e téren.


A fiúknál se gáz ha ennyi idősen szüzek.

Nem szeretem ezeket a társadalmi szabályokat, amit az emberek előállítanak maguknak.


Nagy a butaság ami abból fakad, hogy minél előbb el kell veszíteni. Szerintem az lenne a legjobb ha mindenki a számára megfelelő emberrel tenné, nem pedig egy jött menttel, "húú mert már 18 vagyok, később nem kellek majd senkinek, muszáj vele lefeküdni".


Amúgy meg persze ez is biztos személyiségtől függ.

2014. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam is csak így alakult..nem mondom, hogy nem fura, főleg mivel mindenki azt gondolja, hogy már több tucat pasim volt.

Egyedül az a probléma, hogy nem tudom, meg merem-e mondani majd a fiúnak, akivel leszek, mert eddig próbáltam mindenkit elűzni és az évek alatt egyre zárkózottabb lettem ilyen téren. Jobb lett volna, ha túlesem rajta 16 évesen, mikor még "benne voltam az életben".

20/L

2014. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokukkal együttérzek. Kicsit megkönnyebbültem. Már csak az a kérdés, hogy s huszon-harmincas pasi korosztály mennyire áll mellé az ilyen gondolkodásnak.
2014. júl. 17. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!