Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melegek és leszbikusok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek és leszbikusok! Ti mit szerettek jobban: ha a párotok hasonlít hozzátok (akár külsőre is), vagy inkább ha minél különbözőbbek vagytok? Miért?

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 17:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
azt szeretném jobban ha hasonlítana hozzám. :) és hogy miért.. nem tudom. de nekem az ideális az lenne ha külsőre, belsőre olyan lenne mint én. belsőre egyértelmű, mert akkor kijönnénk egymással. :D külsőre meg.. hát, őszintén, kisebbségi érzésem lenne egy gyönyörű szép lány mellett, na. :D 18/L/leszbikus(bi)
2013. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 II.Dartheon ***** válasza:
81%

Nálam nem számítana, én akár egy teljesen máshoyg kinézővel is ugyanúgy ellennék, nem nagyon érdekel :)

A lényeg az, hogy egy hullámhosszon legyünk, meg persze élvezzük egymás társaságát (és farkát) is :)

2013. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Én a csini csajokat szeretem, akik csajszisak, vékonyak. Én inkább sportosabb vagyok (alkatilag), de csajosan öltözködök. Bi-leszbi. Azért, mert ez tetszik. :D
2013. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 My Conserve ***** válasza:
100%
Valamennyire hasonlítson rám, a nagy különbség zavaró. De némi különbség belefér, sőt talán az a legjobb.
2013. nov. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Az alap legyen meg (világnézet, jövőkép, kapcsolati felfogás, ...), de a többiben különbözzünk. Mert így egészítjük ki egymást. Ettől nem unalmas :) én és a párom... ég és föld. És ez így tökéletes :)
2013. nov. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem számít a hasonlóság stb. az számít hogy meglegyen a kölcsönös vonzalom stb.

tehát, úgy mint egy átlagos párnál ugyanazok a feltételek.

2013. nov. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
waaaa csak legyen elképesztően édes, nem baj ha különbözünk:3 14/L/leszbi:3
2013. nov. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt 2 nagyon különböző barátnőm eddig és egyikkel sem sikerült a hosszútávú kapcsolat. Szerintem jobb, ha hasonlóak vagyunk. Mármint belsőre elsősorban.
2013. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

az értékrendünk legyen csak azonos, amúgy jobb ha külsőre-belsőre különbözünk :) legalábbis nekem

nekem kell hogy kiegyenlítsük egymást :)

2013. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
szerintem jobb, ha hasonlit
2013. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!