Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valami ötlet, hogy hogyan...

Valami ötlet, hogy hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Előre bocsánat a hosszú szövegért, de nem tudom ezt kivel megbeszélni és egyedül nem tudom feldolgozni ezt.

Szóval arról van szó, hogy 18 éves lány vagyok, még szűz.

Meg van a vonzódás a pasik iránt de mégis úgy mond "félek" tőlük. Nem régen molesztáltak azóta pedig 3-szor is beszóltak nekem öregebb hapsik, hogy mennyire megb-sznának, meg hogy így meg úgy kielégítenének. Úgy érzem, hogy nem tudok senkit sem közel engedni, egyszerűen nem megy. Félek, nem bízok meg senkiben, és egyszerűen a molesztálás meg ezek a mondatok egyfolytában kavarognak a fejembe. Nem tudok tőlük megszabadulni. Már azon is gondolkoztam, hogy jobb lenne örökre szűznek maradni.

Szerintetek, hogy tudnám ezt a félelmet, gátlást feloldani magamba. Mégis mit tegyek, hogy normális életet éljek?



2014. júl. 24. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért már szüzen ne halj meg.Ez így nem mehet hogy minden jóból kimaradnál ez miatt.


Neked a legjobb lenne,ha találnál egy olyan fiút aki megvédene,és segítene.Hidd el könnyebb olyan lányokat bántani,akik mellett nem áll egy fiú aki megvédi.


A molesztálós dolgot valakinek ki kellene beszélned,hogy megnyugodj egy kicsit.Ha gondolod írj privátban és ott tudunk beszélni.

2014. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek feloldani, élj úgy ahogy jólesik! Hát nem? Hát de!
2014. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is ez a helyzet csak fiatalabb vagyok nálad. Engem is molesztáltam és mindig beszólogatnak nekem is, olyankor pedig beleremeg mindenem nehogy utánam jöjjenek és bármit csináljanak velem.

Sok-sok fiú hívott már randizni, de ez a dolog gátol benne mert egyszerűen FÉLEK.

Egyetlen fiúval találkoztam a rengetek közül, aki tud erről a dologról (ő az egyetlen rajtam és a férfin kívül aki megtette ezt) és még magam sem értem hogy adhattam ilyen infót a birtokába, de nem bántam meg mert segít mindenben és gyengéd, odaadó.

Tégy te is így! Bízz meg olyanban, aki megérdemli és segíteni fog neked testileg-lelkileg továbblépni ezen.

2014. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. voltam. Mellékes story line:

Én voltam egy hasonló helyzetben az említett fiú és végül a csaj vert át. Igaz megbízott bennem, de kár, hogy én is! GGWP!

2014. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonló probléma csak még társult még jó pár problémával.

Menj pszichológushoz. Egy JÓ pszichológus tud segíteni benne. Én elég soknál jártam és kb. az 5.-nél tudtam először beszélni a problémáimról. Az előtte lévőekkel meg csak körbejártuk az egészet... Szóval egy szakember jobban segíthet benne. Meg egy olyan személy, aki támogat és melletted áll.

2014. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!