Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet elmondani neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet elmondani neki, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. Nagyon tetszik az egyik osztálytársam, akit már jó néhány éve ismerek. Nem tudom, hogy ő hogy áll a dologhoz, de én szeretném ha több lenne köztünk. Szoktunk beszélgetni, mindig megnevettetem (ami elvileg jó pont szokott lenni), és jól érzem magam vele. Úgy veszem észre, ő is, persze ettől még nem tudhatom hogy vajon van-e egyéb szándéka. Este lesz egy koncert, arra gondoltam meghívom, és elmehetnénk együtt.


Szerintetek beszéljem meg vele a kapcsolatunk jövőjét (ami így "kimondva" még kicsit furcsa, mert eddig semmi komoly nincs köztünk), mondjam el neki hogy mennyire tetszik, vagy inkább várjak még? Olyan jól esne elmondani neki, hogy végre összeálljon neki a kép, de lehet hogy elhibázott döntés lenne.


Köszönöm előre is a segítséget!


2009. máj. 8. 14:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Persze az illető lány, szintén 15 éves. Ahogy így utólag elolvastam a szöveget, látom, hogy ezt nem is írtam, márpedig elnézve egy-két itt megjelenő kérdést ezt mindenképpen fontos tudnotok. :)
2009. máj. 8. 14:26
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

:)


Szerintem előbb szervezzetek minél több közös programot! (Ha jól értem, még nem nagyon volt ilyesmi) Ez a koncert jó ötlet, főleg ha neki is bejön a banda!


Ha sokszor hívod ide-oda, úgyis lejön neki, hogy tetszik.

A "kapcsolat" jövőjéről szerintem még korai beszélni, meg is ijedhet a sietős tempótól.


Sok sikert!

2009. máj. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
1 próbát megér:D Veszíteni semmit nem veszíthetsz vele
2009. máj. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Előbb randizgass vele párat, utána mondj neki ilyeneket, nehogy megijeszd. Én a helyedben 3-4 randiig nem hoznék még fel ilyet. Szurkolok neked, de azt tudnod kell, hogy ha összejöttök komoly kihívások elé néztek! Én lassan két és fél éve vagyok együtt a barátnőmmel, most vagyunk végzősök, és nagyon örülünk hogy nem vagyunk már oszttársak. Nem jó dolog.
2009. máj. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A koncert nagyon jó ötlet. De én nem rohannám le a te helyedben, legalábbis nekem biztos furi lenne, ha a koncert alatt előtt után rögtön letámadna a srác, h "tetszel". Ha jól érzi magát veled, és szívesen tölti veled az idejét, akkor jó úton haladsz. Koncert után sétálhattok egyet, vagy beülhettek valahova, de a vallomással én még várnék.

Jelzéseket tehetsz rá, ilyeneket hogy: "szeretek veled lenni", "volna kedved mást is csinálni mondjuk legközelebb", vagy effélék. :)

Csak ügyesen! (Persze én már vén banya vagyok hozzád képest, lehet, hogy a fiatalabbak jobban tudják, hogy megy ez. :P) 23/L

2009. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Csak azt a "mást" nehogy félre értse!


Na jó, gonosz voltam, bocs :D

2009. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Én is arra jutottam hogy korai lenne még. Viszont ha eljön velem, annyira nem lehet ellenére a dolog,nem? :) Persze ez még mindig nem jelentene szinte semmit.


Akinek bármilyen ötlete van, írjon!

2009. máj. 8. 14:47
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Hát utálni nem utál, az vsz. :)

(Vagy annyira szereti a zenekart, hogy értük még téged is elvisel! :)) Bocs!

Csak így tovább, ügyesen!

Sok sikert!

2009. máj. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha fel akarod szedni akkor ne ilyen tömegrendezvényekre hívd el.
2009. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdetnek jó a koncert! Aztán, ha benne van, jöhetnek a romantikusabb helyek.
2009. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!