Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van ennyi 18-19 vagy...

Miért van ennyi 18-19 vagy akár még idősebb olyan lány akik nagyon jól néznek ki, nagyon értelmesek, akár még közvetlen viselkedésűek, és jófejek, ennek ellenére mégis szüzek? Ilyen lányok miért vagytok szüzek?

Figyelt kérdés
Én csak erről az oldalról ismerek legalább 10 olyan 18+ os szűz lányt, akiről szerintem senki nem hinné el hogy ilyen kinézettel még nem fektette meg senki. Sajnos mindegyik az távol lakik tőlem, az ország másik végében. :D Lányok nem szerettek szexelni? :D

2014. júl. 27. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

mert aki értelmes, az nem adja oda magát, egy bmw ért, mg pár smúzolós szövegért, esetleg némi cashért merthogy gazdag az ipse....

szóval várnak egy NORMÁLIS srácra, aki megbecsüli őket...ehelyett sokszor átverik szegényket...ezért megvana véleményük a pasikról...és ezekután meg szerencsétlen normális, dolgozó, becsületes srácoknak nem lesz esélye mert "átver, ő is pasi ,csak a szexre hajt" stb indokok...

szóval a gazdag k/csögöket szájbaverném én is szívesen, mert miattuk annyira nehét sok ténylegesen normális srácnak barátnőt szerezni!

2014. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen lányoknak óriási bizalom kell a szexhez... és ezek szerint valószínűleg senki se tudott ennyire a bizalmukba férkőzni.

Bár Én nem vagyok szűz, de ugyan így vagyok ezzel. Most ért véget egy nagyon hosszú kapcsolatom... és hát nem tudom, hogy mikor tudnék még egyszer úgy valakiben megbízni, mint volt páromba.

2014. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hova tűntetek 18+ os szűz lányok? Nem mertek válaszolni? :D
2014. júl. 27. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azért, mert még nem találkoztam olyan sráccal, akivel szívesen elveszítettem volna. Mindig arra gondolta, hogy oké, lefeküdhetnék vele, de alig ismerem, mi lesz, ha béna leszek, vagy fájni fog, vagy ilyesmi. Majd egy normális kapcsolatban akarok csak szexet, ahhoz pedig normális pasi is kellene.
2014. júl. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet az is, hogy túl válogatósak, csak a tökéletes jó nekik + várják a szőke herceget fehér lovon
2014. aug. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem a nővérem olyan, mint amit leírtál. Ő 15 éves korában depressziós volt, ezért kicsit visszahúzódóbb volt, mára már rengeteg pasi hajt rá, de ő úgy érzi nem áll rá készen, és nem akarja akárkivel.

14/L (a tesóm 18)

2014. aug. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!