Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze zavarodtam. Van barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze zavarodtam. Van barátom és mégis beleszerettem egy idősebb férfiba. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Segítséget kérek...!

Megprobalom minél tömörebben összefoglalni a helyzetet..

19éves lány vagyok válogatott RGs!

Van barátom körübelül másfél éve ( kisebb szüneteket leszamitva )

Egész jól megvoltunk, de valamiert az elmúlt 2honapba olyan furcsán viselkedett/dik .. De nem ez itt a fő probléma

Lett egy sport sérülésem ami következménye képen az orvosok gyogy maszást javasoltak... Igy kerültem kapcsolatba az idősebb férfival aki 32éves...

Nagyon kedves es aranyos volt és minél többet jártam hozzá annál inkább megkedveltem.. Egy idő után érezhetővé vált a dolog, h nem csak egyoldaluak az érzelmek...

Es most itt tartunk, hogy egyik se tud a másikról de nekem viszont választanom kéne ...


2014. júl. 20. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
válaszd az idősebbet , az irásod alapján őt szereted
2014. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hozzád ért, a munkájából adódóan. Konkrétan mondta, h bejösz neki, vagy te mondtad-e neki? a testi kontaktus egy masszőrnél mindennapos. te egy kuncsaft vagy aki a pénzt hozza neki. Kedves veled, mert nem lehet bunkó a kuncsaftokkal. Belemagyarázol dolgokat szerintem.
2014. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj a szíved után. Ne variáld túl.
2014. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem egyoldalú?
2014. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A legjobb az lenne neked ifjú hölgyem ha egy oriasi buliba vagnad a fejszed ahol elfelejtheted az egesz RG-t es a 2 sracrol is szabadon gondolkozhatsz anelkul h fel merüljön a kérdés "ennek meg mi értelme?"
2014. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!