Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 évvel idősebb nálam, gyönyör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 évvel idősebb nálam, gyönyörű lány, olyan, aki mindenkit megkaphatna, ha akarna, mégis, úgy vettem észre, mintha bejönnék neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sosem volt még komoly kapcsolatom (egy éjszakás sem...), ismerőseim nem tartanak csúnyának (sőt, jóképűnek tartanak), és sok lány barátom szerint minden megvan bennem, ami egy férfiba kell, talán még több is. Mégis furcsa, hogy sosem volt senkim eddig... sajnos szerintem a "túl szép ahhoz, hogy igaz legyen" történet lesz ez, és megint bebukok.
2014. ápr. 22. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Na de ha nem vagy csúnya,akkor elképzelhető hogy ő is így gondolja,nem? Attól még próbálkozhatsz,mert lehethogy sikerül. Ja és a másik meg az hogy nem minden a külső,ezt jegyezd meg. :)
2014. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy?

mindig vannak kivételek, éppen bejöhetsz neki.

2014. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahelyett,hogy itt rágódsz,simán odamehetnél a lányhoz beszélgetni,ismerkedni.Először elég,ha barátilag közelítesz hozzá.A többi majd kialalul.Mindenképpen bízz magadban,mert ha bizonytalankodsz,elszalasztod a lehetőségeket.
2014. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
19 vagyok én, ő 22. Olyan... máshogy néz rám. Beszélgettünk, és a "legjobb" időben csörrent meg a telefonom, felvettem. Akkor is végig engem nézett. Elhívtam egy közös programra, egyből igent mondott, tényleg kíváncsi vagyok.
2014. ápr. 22. 15:55
 5/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy túl fiatalok voltak hozzád, akiknél eddig próbálkoztál.
2014. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire érdeklődik irántad, akkor az jelent valamit.
2014. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Meg kell próbálni! Attól, hogy te gyönyörűnek tartod, még lehet önbizalomhiányos egy lány, sőt, gondolhatja úgy, hogy te vagy túl jó hozzá...

Nincs rá garancia, hogy összejön, de ha tetszik neked, és úgy látod, van esély, akkor érdemes kezdeményezni. Ha nem tennéd, nagyon bánnád.

2014. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyből igent mondott? Az már jelent valamit :-) A legjobb úton haladtok.
2014. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Biztosan nem önbizalom hiányos. Egy (szintén lány) ismerőse fotózza őt, nagyon csinos képei vannak, és ezt tudja ő is, és úgy vettem észre, mintha icipicit ezt az előnyévé is szeretné varázsolni... kíváncsi leszek én is. :)
2014. ápr. 22. 20:55
 10/10 anonim válasza:
Majd írd meg hogy mi lett. Szurkolok :)
2014. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!