Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, miben változtatok az...

Lányok, miben változtatok az első szeretkezés után?

Figyelt kérdés
Úgy értem mi változott az alakotokon, a szervezetetek működésében, komfortérzetetekben, illetve a lelki világotokban, gondolkodásmódotokban. Esetleg volt-e valamilyen elképzelésetek ami radikálisan megváltozott a szüzesség elveszítése után?

2014. júl. 27. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Semmim nem változott, kivéve a gondolkodásmódomat.....megtapasztaltam, hogy a szex milyen jó és azóta a rabja lettem :)
2014. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Én azt hallottam, hogy miután egy nő elkezd nemi életet élni kiszélesedik a csípője.....aztán, hogy ez mennyire igaz azt nem tudom...
2014. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Sokkal többet kívánom a szexet :)
2014. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Én nem vagyok nő de tudod hogy a lányok miután elveszítik a szüzességüket a nemiszervük formája változik meg. A nagyajkak távolabb kerülnek egymástól. Aztán ahogy nemi életet él a lány egyre nagyobb lesz a nagyajkak közti távolság ennek következtében egyre jobban kilátszanak a kisajkak és a csikló.
2014. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Rájöttem, hogy a kigyúrt, izomagyú pasik mennyire gázak. Mint minden 17 éves kiscsaj én is odavoltam a szép arcú, szuperizmos pasikért ezért egy ilyet választottam párnak. No meg bíztam benne, hogy ha 7 évvel idősebb nálam, akkor biztosan tud is valamit az ágyban.

Nem részletezem, de gyorsan kiábrándultam belőlük:)

2014. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A csípőszélesedés tudtommal serdülőkori változás, épp olyan mint a mellnövekedés, és nincs köze a nemi élethez. De lehet, hogy tévedek.

Amúgy azt is írjátok meg, hány évesen vesztettétek el. Köszi

2014. júl. 27. 22:52
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Az első szeretkezés után nem látszik semmi, de a rendszeres nemi életnek már vannak jelei.

Nekem például beállt a menstruációs ciklusom (nem szedek fogamzásgátlót), már nem rendszertelen; úgymond asszonyos lett az alakom, vagyis kiszélesedett a csípőm, és egy jó szex után a kedvem is sokkal jobb.

2014. júl. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
S például a különböző szeretetek közötti különbséget mikor fogtátok fel?
2014. júl. 28. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!