Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Leszertnék feküdni a barátnőmm...

Leszertnék feküdni a barátnőmmel, szűzek vagyunk, gumit szeretnék venni, de hogyan? Cikinek érzem a gumi vételt

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 10:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%
Tehát inkább fizeted majd a tartásdíjat, minthogy beégj? Bár nem tudom, hogy miért is égnél be...
2014. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
6%
Az is ne vegyel gumit, anelkul csinaljatok. Nem olyan ciki, hogy 9 honap mulva gyerek szuletik.
2014. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
25%
Hát én inkább a gumi vételt érezném cikinek, mint 9 hónap múlva a rugdalózó lecsippantását a kasszánál :D
2014. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Tudom , hogy megkell venni, csak hogyan vágjak fapofát AZT JÓLVAN ?
2014. aug. 3. 10:51
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Ha még ciki gumit venni, akkor nem vagy kész a szexre. Ennyi. Ne erőltesd.

Hadd tippeljem meg, 14 éves vagy? Szerintem inkább nézz meg még néhány Simson család részt, közben egyél csipszet és ennyi. Ne akarj ilyen fiatalon szexelni. Hidd el, ráérsz még vele.

16/l

2014. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
Azt áruld el, hogy mi olyan ciki benne? Én örülnék ha óvszert kéne vennem, de sajnos mostanában nincs szükségem rá. :/
2014. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Haver akkor ha wc papirt veszel az is ciki? Ugyanaz...
2014. aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
pedig nincs ebben semmi ciki, az eladókat egyáltalán nem fogja érdekelni
2014. aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen, én is cikisnek éreztem a legelső alkalommal. De eddig bármikor vettem, az összes pénztáros kb. faarccal húzta le, nem foglalkozott vele egyáltalán.


Gondolkodtam is, hogy melléteszek egy Szürke ötven árnyalatát és egy uborkát, hogy vidámabb legyen valaki napja :D


Visszatérve a témára, ne pánikolj. Mondjuk lehetőleg ne a kisboltban vedd, ahol a Manyi néni áll a pult mögött, és névről ismeri az anyukádat, hanem valami nagyobb helyen vagy drogériában. Nekem első pár alkalommal bevált az, hogy valami mást is vettem mellé, mert azért mégiscsak ciki 1 doboz óvszert odapottyantani a pénztáros elé... kb mint egy molinó a fejedre, hogy dugni megyek... szóval mellé raktam egy fogkrémet, egy tusfürdőt, valamit. Úgy kevésbé gázabb, próbáld úgy.

2014. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 BigUncleZ ***** válasza:
74%
Befele ballagsz a patikába /gyógyszertárba 4 körül amikor már elfogytak a vénasszonyok.Balt arcal megkérdezed-Kezit csókolom tetszik tartani gumi óvszert...?és a többi már megy magától.Nekem bejött.:)
2014. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!