Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit használtatok először?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit használtatok először? Nagyon félek kérlek írjátok le.16 vagyok és le akarok feküdni a barátommal, de sztem a gumi nem elég. Bármikor kiszakadhat, nem?

Figyelt kérdés
Szeretnék szedni fogamzásgátlót, de tisztában vagyok a mellékhatásokkal. Szerintetek én mit tegyek? Maradjak a guminál, és imádkozzak h ne szakadjon el, vagy van vmi jó tabletta? Hallottam a hüvelykúpról, de ha jól tudom, azt sex előtt x idővel kell elhelyezni, és azért ez elég körülményes.Ha le akarunk feküdni, nem mondhatom, h oké oké, csak még húsz perc. addig egy monopolyjátszma ?:D előre is köszi mindenkinek. Pls kort nemet írjatok.
2009. okt. 24. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Első alkalommal talán az óvszer a legjobb, de van egy Pharmatex nevű helyileg ható készítmény is, hasonlóan biztonságos, mint az óvszer. A kettőt lehet kombinálni, ha nem bízol magadban.
2009. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A Pharmatex biztonságossága közel sincs az óvszeréhez. A Pharmatex-baba kifejezés ma már általános az orvosok körében olyan babákra, akiknek a szülei ezzel védekeztek...volna, ha a szer működne.
2009. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz elszakítani egy gumit. De kipróbálhatsz valami gyógyszert. Hátha rád nem is hatna úgy hogy százkilós legyél. Ha mégis úgy hat akkor meg abbahagyod. Bár én ellene vagyok az ilyen hormongyógyszereknek mert ezek mindent összekavarnak ami rendesen működik.
2009. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
biztos hülyeséget mndok, de tegyük fel példénak hogy mondjuk a szexelő emberek 60%a használ kotont. és ebből 2%-nak van ilyen gondja.. szoval igen kicsi az ilyenek száma.. nem szakad ám az olyan könnyen.:) vegyetek extra safe-t (ami vastagabb) ..::) elég az óvszer hidd el, csak tudjátok használni! ha bármi baj van, akkor még midnigi ottvan a 72 órás tabi, szoval nem egyből az abortusz meg midenn:D mi 1 éve "gumizunk" és minden rendben megy. durexet használunk, változo h mikor miet.:)
2009. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
0,7-7%-os a Pearl indexe, ugyanannyi mint a tablettáé a Pharmatexnek.
2009. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első alkalommal célszerűbb a gumi szerintem.
2009. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A gumi, ha rendesen fel van helyezve akkor biztonságos!!!nem hinném h az elsőnél már annyira bevadulnátok h kiszakadjon!!!
2009. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
k*rvára nem szakad ki. kevesebbet olvass ehhez hasonló szenny oldalakat, mert belenevelik az emberbe a parát! a gumi biztonságos!!!!
2009. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na! Kiszakadt?
2009. nov. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!